Viesu nams "Purgaiļi" Grundzālē - Nelaipnā uzņemšana

Jau divus gadus mūsu ģimene apceļo Latvijas pirtiņas.Esam sajūsmā, bet mūsu prieku sabojāju viesu nama"Purgaiļi "-Grundzālē- saimniece. Viņa mūs sagaidīja manāmā alkahola reibumā... Visu pirtošanās laiku mūs traucēja-stāstot par izmaksām un viņas laipno sirdi... līdz kulminācijā -manai ģimenei pēc divām stundām pavadītām pirtī... tika pateikts:"Tagad pie jums pievienosies mani draugi....iedzēruši... Mani bērni bija nobijušies un sabaidēti .Atpūta pārvērtās par murgu... Atbraucām 150 km -lai saņemtu tādus pakalpojumus? Bēdīgi!!!! Ja saimniece paprasa zināmu summu par pakalpojumu, bet pēc tam nožēlo, ka ir par maz paprasījusi....-tā ir viņas vaina.Esam diezgan situēta ģimene-būtu ar mieru samaksāt vairāk-nekā tā sabojāt savu atpūtu!!!

K