Viesu nams "Niedras" - Nebrauciet tur!

Milzkalnē ir viesu nams "Niedras" (Smārdes pagasts, Tukuma rajons, LV-314. NEBRAUCIET tur!!!
Sestdien desmit cilvēki ieradās tur papusdienot...
* Viesmīlei jau sākumā bija lielas problēmas sadalīt visus pa apmēram 5 rēķiniem.
* Atnesa vairāk dzērienus kā pasūtijām un uz iebildēm atteica: "Nē, nē! Jūs paši tik arī pasūtijāt!"
* Ēdienus gaidījām ~1,5 stundu neskatoties uz to, ka aizņemti bija tikai 3 galdiņi (ieskaitot mūsējo) un vairākums pasūtīja manuprāt ātri pagatavojamus ēdienus (makaronus ar gaļu u.tml.).
* Vienāda satura porcijām izmērs atšķīrās ievērojami.
* Kulminācija visam bija, ka no 10 porcijām atnesa tikai 9 - pēdējo vienkārši aizmirsa.
* Beigās viesmīle jautājums: "Nu jums vismaz garšoja?" likās dzēlīgas atbildes vērts. Tomēr noklusēju.
* Jautājām - vai var maksāt ar karti - jā varot. Izrādās, ka nevar, jo aparāts nestrādā. Jau otro dienu...

FUI!

K Kašķīgais 16.04.2007

Izlasi sleju! Visiem tiem, kuri domā ka ir tiesīgi kriticēt. Un ja tu domā ka esi izcili veikls, tad uzvāri trīs mīxtas olas. Varu salīgt, ka tu to nevari, un ja maldos, tad apēdīšu savu galvu. :D

K Kristīne 04.03.2008

Jums vienkārši, laikam gadījusies slikta diena... es patstāvīgi dodos,vakariņot vai svinēt jubilejas, uz viesu namu NIEDRAS... tik jauku apkalpošanu, un garšīgus ēdienus reti kur Rīgā pat var atrast... Varu tik visiem ieteikt svinēt savas jubilejas, kāzas vai vienkārši tā pat ierasties viesu namā...

Paldies, Jums!