Viesu nams Kaplūži - slikts attieksme

Kad ārā termometrs rādīja -10 grādus, pasākumam paredzētā semināra telpa nebija izkurināta. Tikai sākoties pasākumam iekurinājām paši kamīnu. Kad saimniece ienāca, tad vēl nokritizēja par kamīnā nepareizi salikto malku!!! Telpā bija tik auksts, ka zābakos sala kājas!!! Un tas nebūt nebija bezmaksas pasākums!!! Pārsteidza viesu mājas Kaplūži saimnieces bezatbildīgā rīcība.
Citiem iesaku ļoti padomāt, pirms tur kaut ko rīkot, jo atsauksmes laiku pa laikam ir sliktas dzirdētas.

I

D Daina 19.12.2010

Jā, tie viesu nami ir vienkārši jāslēdz ciet, ja nespēj sniegt atbilstošo apkalpošanu un kvalitāti. Tomēr, naudu prasa, bet žēl ko dot pretī.
Tad lai ver ciet savu stulbo viesu namu.

A Aiwa 19.12.2010

Zdrastje, Saimnieks ! Kas par slima zirga murgiem, pamēģini +10 grādos nodarboties ar seksu un gūt baudu :) Un galu, galā te iet runa par semināru, nevis par sportošanu!

E eh 19.12.2010

Mums tikko arī bija tusiņš kādā viesu namā- arī tāda pti problēma- pirmie kas atbrauca, klāja galdus mēteļos, jo temperatūra banketzālē labi ja bija +10. Radiatori bija remdeni un saimnieks uz jautājumau, kāpēc tā, atbildēja- tūlīt iesils. Iesila tikai pēc pāris stundām un ne jau no radiatoriem, bet cilvēki viekārši pieelpoja to zāli. Beigās jau tīri ciešami varēja sēdēt jakā. Tā viņi lakam visi ekonomē...

V Vita 30.12.2010

Kurā gadā tad tu biji tai seminārā? Es piedalījos seminārā pasniedzējiem 15. 12. 10. Ļoti silti un jauki pavadījām laiku no pl.9.00 - 16.00
Pastāsti, ja nav noslēpums, semināra norises laiku un tēmu!

Z Zintis 10.01.2011

Tev tās "nosalušās kājas no dirs... būtu jāizrauj!!! Ko muldi galīgi aplamā!
Es regulāri ar draudzeni apmeklēju sestdienās Kaplūžos pirtis jau 3 gadus, un varu noteikti apgalvot -tur ir normāla temperatūra!

G Gudrīte 29.01.2011

Šajā rakstā autore ceļ lielu brēku neparko!!!
Salst kājas? Jautājums vai nav problēmas ar asinsriti, šis kaites slimniekiem arī pie +20 grādiem salst.
Saimniece pamāca kā kurināt? Bet tas taču ir normāli, nenormāli būtu ja saimniece neuztrauktos par ugunsdrošību.
Pašiem jākurina? Nu pavisam normāli, saimniece tač nesēdēs jums klāt, ja pasākums beidzas tik nākošā rītā.
Laiku pa laikam atsauksmes sliktas dzirdētas? Autorei patīk klačoties, tikai konkrētu klaču nevar izdomāt.

č Čmobolotnoe 29.01.2011

Publiskie viesu nami!Meitenes, kādi ir jūsu izcenojumi?Mani interesē erotiskā masāža un minets!

A Antons 29.01.2011

OO, man arī interesē, diemžēl Irēna man neatbild! Irēniņ gribu tavu pakalpojumu!!!

R R 01.02.2011

Iepriekšējos komentāros saimnieks spirinās pretī un mēģina visu vērst par joku. Labāk klapē ciet savu suņubūdu, ja nemāki viesus uzņemt, sēdi mājā un cilā krānu.

Z Zinaida 01.02.2011

Internetseks-novie tehnologii dlja osobo odarjonnih!

V V 03.02.2011

Iegāju netā un izsmējos no sirds!
Kādam ir riktīgā vēlme viesu namu aizklapēt ciet!!!
Vai notiek konkurentu cīņa?

D Dainuvīte 17.02.2011

Nu ko jūs gribat no viesu nama ar tik pesimistisku nosaukumu"Kaplūži"...

P P.S. 21.02.2011

Pesimistam pesimistiska uztvere!

L letins 21.02.2011

Manuprāt ļoti senlatvisks nosaukums.

Z Zinaida 21.02.2011

Kapu lūzeri?Loh, on i v Afrike loh!

O Osis 21.02.2011

Pričom Afrika jesli reč o Latvije.

T ToOsis 21.02.2011

Podrostjo6, poimjo6!

I Ineta Otikova 23.05.2011

Tikko bijām pasākumā šajā viesu namā.Mums ļoti patika.Viss bija jauki .Ēdiens bija ļoti garšīgs.Paldies!

G Go 11.07.2011

Viesu nams tiešām ir ļoti sakopts un skaits, atsauksmes ir dzirdētas tikai labas.Negatīvā raksta autori personīgi pazīstu, šis cilvēks ir negāciju pārpilns, tāpēc nemaz nebrīnos ka uz ko šādu ir spējīgs.Irēnai Lagūnai vispirms kaut cik vajadzētu savest kārtībā savu saimniecību!Bet pārmācīt kaimiņus jau lielu māku nevajag. :)

V vizbuliite 24.05.2016

Mana pieredze arī diezgan negatīva. Viesu nams skaists un apkārtne arī, bet saimnieces attieksme briesmīga. Svinējām kāzas, svečturi ko solīja pa velti nebija, viesu nams bija netīrs, floriste tīrīja zirnekļu tīklus un bruģi, pie katras dekorācijas ko lika staigāja pakaļ un teica ka tā būs jānovāc obligāti, esot viesībās, viesu nama saimniece visu laiku staigāja pārbaudīja vai nav nomesti cigarešu izsmēķi garām atkritumu urnām, visu laiku staigāja tuvumā, jautāja vai nav sava gultas veļa jaunajam pārim.