www.sudzibas.lv Viesu nams "Imantas" Attieksme pret potenciālo klientu

Viesu nams "Imantas" - Attieksme pret potenciālo klientu

Vēlējos tikai pabrīdināt, ka viesu nama "Imantas" saimniece nebūs ar mieru jūs pagaidīt un uzēmt viesu namā, ja mazliet kavēsieties. Proti, braucot no Rīgas uz Jūrkalni, mazliet aizkavējāmies esošo ceļa remonu dēļ. Pirms tam saimniecei teicām, ka būsim ap vienpadsmitiem vakarā, par ko saņēmām apmierinošu atbildi. Taču ceļā sapratām, ka kavēsimies un, protams, ka par kavēšanos nolēmām pabrīdināt viesu nama saimnieci. Kad sazvanījām saimnieci un pateicām, ka kavēsimies 30 minūtes, saņēmām atbildi, ka saimniece vēlas gulēt un ka TIK vēla atbraukšana var traucēt pārējos viesus, un lai mēs meklējam citu gultas vietu. Protams, ja mēs kavētos stundu vai vairāk, tad varētu saprast, bet 30 minūtes... uz atkārtotiem zvaniem viesu nama saimniece vairs nereaģēja.
Labi, ka blakus Imantām ir citi viesu nami un atpūtas bāzes, kas mūs uzņēma arī pēc 23:30

J

U uLDIS 15.08.2011

Labdien!
Man arī bija slikta pieredze ar šo viesu namu. Jūlijā telefoniski vienojāmies par vienas mājiņas īri.
Kad ieradāmies Jūrkalnē 22:00, tad saimnieki mums atteica naktsmājas, aizbildinoties ar izdomājumu, ka nav ūdens. Sameloja, ka iepriekš mums zvanījuši un teikuši, ka nevares uzņemt.
No vietējiem sapratām, ka visu nama siamnieki tā dara regulāri. Tam visam ir iemesls - bērni vai dzīvnieki. Kā uzzina, ka atpūtnieki ir ar bērniem, tā mēdzot izstrādāt kādu nekrietnību.
Starpcitu internets ir pilns ar negatīvu info par šo viesu namu. Jau tā strādā no 2007.gada. Brīnos, kā vēl šāds viesu nams tiek uzturēts lauku ceļotājā.

D D.R.D. 05.12.2012

Man arī ar šī viesa nama saimnieci bija ne pārāk laipna saruna, kad teicu, ka viesu namā ierasties 4 cilvēki vecumā no 25-30 gadiem. Tika uzreiz "noskaldīts", ka, ja kavēsimies, iekšā netiksim, nekāda dzeršana, lai nebūtu, jo tas ir zolīds viesu nams, ne kaut kāds kempings.
Kad mainījās apstākļi un vajadzēja rezervāciju atteikt, tad viņa šķita pat pārlaimīga, ka pie viņiem neieradīsimies. Piemetināja, ka tieši citi cilvēki zvanījuši, ka viņai prieks, ka citiem būs vieta. Kaut esmu diezgan pārliecināta, ka neviens viņai nebija zvanījis. Viņa vienkārši negribēja redzēt tāda vecuma cilvēkus savā viesu namā.

I Imantas 21.07.2013

Dārgie viesi!

Ar prieku paziņojam, ka viesu namam "Imantas" mainījušies saimnieki.
Viesu namā veikti rekonstrukcijas, remonta un labiekārtošanas darbi. Jūsu ērtībām piedāvājam trīs labiekārtotas kotedžas ar terasēm, divstāvu ēku ar restorānu, ēdnīcu, bāru, biljarda zāli, atpūtas stūri, kamīnu, numuriņus ar dušu un WC. Ja ārā slikts laiks mums ir jaukas stiklotas lapenes ar kamīnu kur varēsiet sildīties pie kamīna un kaut ko arī uzcept.
Bārā un biljarda zālē 40” TV.
Rīkojam koorporatīvos, pasākumus, banketus, seminārus, kāzas, ģimenes viesības.

Mūsu atpūtas un veselības centrā darbojas Scenar terapijas kabinets un masāža. Strādāsim visu gadu! Arī ziemā!
Esat laipni aicināti atpūsties!