www.sudzibas.lv Viesu nams Bauļi Necilvēcīga attieksme

Viesu nams Bauļi - Necilvēcīga attieksme

Labdien! Gribēju ar jums padalīties par savu nepatīkamo pieredzi ar viesu nams Bauļi.
1.12 veicu rezervējumu vienai ģimenei uz 24-26.12 uz ko man viesu nams atbildēja, ka viesu namā ir pieejams ģimenes numurs, kurā varam uzturēties 45eur diennakti +Sauna 2h 20eir un katra nākamā plus 10eur. Es piekritu veicām rezervāciju uz ko es pārjautāju vai nav nepieciešama pirmā iemaksa, man atbildēja, ka nē ka viss rezervējums ir spēkā. Es mierīgi varu uzelpot vieta atrasta, bet šodien saņemu ziņu no sveša profila, ka nepieciešama pirmā iemaksa, nodomāju ja vajag tad vajag, bet domāju jāpārjautā pašam viesu namam uz ko viesu nams man atbild - mūsu Cenas ir mainītas būs 500eiro + atsevišķi Sauna. Es protams šokā rakstu kā tā, kāpēc viņi paši mani nebrīdināja bet nostāda mani fakta priekšā tikai tad kad es pati sāku interesēties uz ko man viesu nams pat neatvainojas un neatbildēja kādu risinājumu redz, jo redz viņiem esot pietiekami daudz citu gribētāju.
Zemāk pievienoju arī attēlus no sarakstes
es tiešām esmu vīlusies un vēlos pabrīdināt arī citus, lai netiek nepatīkami pārsteigti nenodies ierašanās dienā!
Vēlāk pēc sūdzības ievietošanas, uzņēmuma saistītās personas dainis melnis veica interneta teroru visur kur iespējams ievietojot manu profilu kā viltus un itkā es būtu kibernoziedzinieks, pret ko esmu vērsusies arī attiecīgajās iestādēs.
Mīļie rūpīgi izvērtējiet vai vēlaties sev šādu atpūtu, jo attieksme ir šausmīga!

Z zilais valis 16.12.2020

Liene - ja Jūs neesat pamanījusi, ir force majeure situācija. Tā kā, paredzot, ka situācijapasaulē un valstī var mainīties, nekāda drošības nauda netika iekasēta. Attiecīgi ir vairāk nekā smieklīgi uzstāt, ka pakalpojums nav sniegts. Jūs tagad vicinātu arī biļetes rezervāciju uz LT un pieprasītu, lai uz turieni ved, jo pakalpojums pirms laika ticis piedāvāts?
Fui.

A aita 16.12.2020

Es isti nesaprotu par ko iet runa ,jūs tur nesagaidija ar atplestam rokam pirms rakstat sudzibu padomajat ko rakstat.Pretigi ka tadi cilveki dzivo uz sis zemes un ka var tik pretigi ko tadu izdomat ,katrs pats izvelesies kur braukt un apmesties ,jus uz turieni neviens nesauc.Pretigi lasit Noželojami

A aita 16.12.2020

Arprats ko tas cilveks tagad teiks kuram ar to nav nekada sakara nomelnots un ielikts profils vai tad ta drikst nepietika ka jau facebook majas lapa Nakstmitnes un https://www.facebook.com/groups/naktsmitnes/permalink/715081772739754/ to izdarijat

A aita 16.12.2020

man intere kur lai tagad tas cilveks girezas pec palidzibas jo ir uz ta cilveka varda ,kurs nemaz to nezina.Šausmas

A aita 16.12.2020

kur ir si portala admins nejavejoties idzest sos nepatiesos melus ar svesam cilveku fotografijam ja ne tad versisos tiesa.Paldies