viesu nami - 'brrrr

Izvēlējāmies šo vietu svinībām. Viesu nams kā tāds bij ok.
Bet pavārs un personāla attieksme- tas bij kaut kas briesīgs!!!
Darbinieki, kas nezin savu vietu, viss serviss viena vienīga šausmu filma.
Pilnīgi sabojāts vakars.
Pirms kaut ko rīkojiet, apkopojiet atsauksmes!!!

I

I Inga 22.06.2008

Tas bij v nams Krauklīši

E Edgars 20.06.2010

cik zinu viss personals ir nomainits :) tagad viss ir ok

S shinyy 16.10.2012

Piekrītu, ka vieta tiešām burvīga un pati mājiņa ērta un mājīga, taču saimnieka dēļ gandrīz tika sabojāta laimīgākā diena - kāzas... viss pasākums nenormāli iekavējās un bija pilnīgs haoss, jo kad ieradās firma, kurai bija jāklāj galds un jāgatavo ēst izrādījās, ka pazuduši puse no galdiem un nebija viesiem kur apsēsties. Kaut kā ar radu palīdzību tika viss sadabūts, taču viesību aura jau bija sabojāta un arī mūsu nervi. Piedodiet, bet saimniekam tiešām fui. Neatbildīgs saimnieks, ar kuru ne vienu reizi vien viss bija sarunāts (viesu skaits) un samaksāts pat netacerējās, ka šajā datumā notiek tik vērīgs pasākums viņu pirtī.

A Aneta1123 18.03.2024

Noteikti neiesaku apmeklēt viesu namu "Krauklīši". Mana pieredze sākās jau ar pašu rezervēšanas procesu, kur man sākotnēji rakstot uz info e-pastu vai zvanot uz diviem norādītājiem tālruņiem mājaslapā neviens necēla. Pēc tam, kad tomēr sakomunicēju ar viesu namu, norunājām tikšanos, lai apskatītu telpas. Pienākot norunātai tikšanās dienai, pārvaldnieks necēla telefonu, neatbildēja uz ziņām un tā arī telpas neredzēju. Vēlāk kā izrādās, tika nomainīts pārvaldnieks. Labi, piezvanīju jaunajam pārvaldniekam un jautājot jautājumus, saņēmu atpakaļ rejošu attieksmi un aptuvenu tekstu - kā jūs vispār iedomājaties kaut ko tādu jautāt. (Realitātē jautāju par iebraukšanas, izbraukšanas laikiem un lūdzu iespēju iebraukt mazliet ātrāk, lai paspētu izdekorēt viesu namu). Pienākot pasākuma dienai, iebraucu viesu namā, mani sagaidīja lipīgas grīdas un netīri galdi. Zvanīju pārvaldniekam ar jautājumu, kad viņš ieradīsies, saņēmu atbildi, ka tūlīt iebrauks. Pēc tam viesu namā ieradās meitene, kura nesveicinoties, nerunājot un vispār izliekoties, ka viņa šeit nav, sāk šiverēt pa viesu namu. Jautājām vai viņa ir pārvaldniece, atbildi nesaņēmām. Iebraucot viesu namā plkst. 16:00, sazvanījos ar pārvaldnieku, kurš teica, ka pāris minūtes vēlāk būs. Gala rezultātā pārvaldnieks parādījās uz plkst. 22:00. Ap plkst. 21:00 zvanīju, lai noskaidrotu, kad būs pirts, jo tomēr mēs gribam ieiet pirtī un baļļā par ko esam samaksājuši tuvu extra 100 eur. Pārvaldnieks atkal ļoti rejoši pretī saka, ka būs 22:00. Pirtī iegājām uz aptuveni 23:00, tur viss kārtībā un nevaru sūdzēties, taču par baļļu ir cits stāsts. Baļļā praktiski neiegājām, jo visu laiku pārvaldnieks pāŗmeta, ka mēs ejam un aiztiekam baļļas krāsni un tā iemesla dēļ, viņa nekurās. Vienā brīdī pasēdēju aptuveni stundu ārā, lai pārliecinātos, ka neieviens nepieiet pie baļļas un tāpat saņemu zvanu no pārvaldnieka, ka mēs atkal esam aiztikuši baļļu un viņa mūsu dēļ nekurās. Šajā brīdī sapratām, ka vaina tomēr nav mūsos, bet gan pāŗvaldniekā. Tā nu praktiski izmetām papildus naudu vējā. Noteikti neiesaku šo viesu namu īrēt šīs attieksmes dēļ un pārcenotās cenas pretī kvalitātei. Par viesu namu samaksāju 570 EUR, kur 500 EUR par viesu namu un 70 EUR par pirti un baļļu. Esmu bijusi ļoti daudzos Latvijas viesu namos un maksāt 500 EUR par to, ka tevi pretī sagaida lipīgas grīdas, netīri galdi, netīri matrači un pārvaldnieks, kurš komunicē ar tevi kā ar suni ir vienkārši pretīgi.