www.sudzibas.lv Viesu māja SMUKU MUIŽA Netiek kārtotas finanšu saistības

Viesu māja SMUKU MUIŽA - Netiek kārtotas finanšu saistības

Uzskatām par savu pienākumu brīdināt potenciālos „Smuku muižas” klientus par to, ka „Smuku muižas” vadība izturas pret klientiem nedraudzīgi, nekārtojot laicīgi finanšu saistības.
2010.gada pavasarī vienojāmies ar „Smuku muižas” pārstāvi Ingu Kleinbergu, ka jūlijā „Smuku muižā” organizēsim semināru. „Smuku muižas” vadība vēlējās, lai mēs iemaksājam telpu nomas avansu 400 LVL apjomā, ko arī laicīgi izdarījām (8.aprīlī) . Taču 17.maijā tika nolemts, ka „Smuku muižā” semināru nerīkosim, par ko nekavējoties informējām „Smuku muižas” vadību un lūdzām atmaksāt avansu. „Smuku muižas” pārstāve Inga Kleinberga 18.maija e-pastā apstiprināja, ka mūsu atteikums ir pieņemts un apsolīja avansu atmaksāt jūnijā. Jūlijā pēc mūsu atgādinājuma saņēmām solījumu atmaksāt naudu līdz 30.jūlijam, taču arī šis solījums netika izpildīts.
Biedrība „Latvijas aktuāru asociācija”

R Rembo 01.08.2010

nu ko lai saka, griezaties tiesaa.

M Maiga 18.03.2011

Meklējam kāzu svinību vietu, vai kādam ir pieredze ar šo iestādi, jo baumo ka tur slikti ar ēdināšanu?

T ToMaiga 18.03.2011

Jā, suņi priekš kotletēm jāķer pašiem.

M Maiga 18.03.2011

Es nejautāju iestādei!Bet klientiem?

T ToMaiga 18.03.2011

Var jau zaceni un šmigu ņemt līdzi.

G gita 13.04.2011

pagaajusho gad svineejaam kaazu sviniibas! varu teikt tikai to labaako gan par saimnieceem, gan par visu kolektiivu, jo visi darbinikei bja ļoti atsauciigi, pretim naakoshi.
Viesu sarakstaa bij aarii paaris arrzemju draugi, kuri kaazu mielastu noveerteeja kaa gardum gardu un pat prasiija saimneceem receptes!
Gita S.

J Jānis Bokāns 08.07.2011

Ar šo daru zināmu, ka 2011.gada jūlijā " Smuku muiža" savas finanšu saistības pret biedrību "Latvijas aktuāru asociācija" ir nokārtojusi un biedrībai pret "Smuku muižu" pretenziju nav.