Viesu māja - Serviss

Draugu kompānijā aizbraucam sagaidīt Jauno 2010.gadu. Paņēmām no atpūtas kompleksa kubla pirti. Ieradāmies, ieejam iekšā- auksts tik ļoti, ka jāsēž ar mēteli, cepuri galvā, bet kājas tāpat salst. Nu neko- sagaidām puisi, ārā kubls sakurināts, vaicājam par aukstumu telpās, pirts esot kurināta 2 dienas, vēl iesilšot, bet pirtī iešanu varēsim izmantot tikai 2h, mēs izbrīnīti- kā, tagad skatīsimies pulkstenī un tad iesim. Ilgāk nevarot, jo ir vēl citas pirtis, un tad varot palikt bez elektrības. (Kaut gan tajā pašā laikā par atsevišķu piemaksu, varot ilgāk- nerīmējas kopā- vai nu var, vai nu nevar). Un galu galā tā ir pakalpojuma sniedzēja problēma, kā nodrošināt servisu un komfortu, lai meklē alternatīvus risinājumus. Kaut gan tajā pašā laikā laukos graudu kaltēm nepieciešama līnija ar daudz augstāku spriegumu. Mēs pavisam neapmierināti, bet nama tēvs aiziet (pēc papildspēkiem). Kamēr sēžam, pazūd elektrība (bet saunas vēl nav slēgtas iekšā), tā atjaunota tiek apm. pēc 10 min. Ieeju WC- tur pods nav tīrīts, nekopto izlietni papildina sakaltusi muša. Izdomājam uziet augšā, kur paredzēta gulēšana- konstatējam, ka 5 gultam nav mainīta gultasveļā, pie griestiem mušas. Mūsu mērs ir pilns. Sagaidām atgriežamies saimniekus, bet nu jau viņi ir 3, priekšā stādās saimniece Solvita Laiviņa. Saruna sākas nepatīkamā tonī- kas mums nepatīk, kāpēc nebraucām uz tām pirtīm, kur esam bijuši agrāk un bijuši apmierināti u.tt. Uzskatu, ka pakalpojuma sniedzējam vajadzētu piedomāt pie sava servisa, pie tā, kā runāt ar klientu, jo apmierināts klients rada jaunus klientus. Bijām šādi vīlušies 1. reizi.Tas bija ārpus katras kritikas!

E

W www.burtakas.lv 03.01.2010

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, [slēpt]@burtakas.lv and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

Additionally, a 500 Internal Server Error error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.
Apache/2.2.14 (Unix) mod_ssl/2.2.14 OpenSSL/0.9.8e-fips-rhel5 mod_auth_passthrough/2.1 mod_bwlimited/1.4 FrontPage/5.0.2.2635 Server at www.burtakas.lv Port 80

W www.burtakas.lv 03.01.2010

Jūs varat izbaudīt
- Pirts priekus sākot no dižvientulības līdz ļoti lielai kompānijai,
- Peldēties tīros baseinveidīgos dīķos un izbaudīt senču kublu arī aukstā ziemā,
- Izjust nedaudz romantikas un pat atzīties kādam mīlestībā zem ūdenskrituma šļakatām.

E Eseseseseseseses 03.01.2010

jaa, burtakas paarstaavji, jums pat nav nekas jeedziigs uz autora rakstiito atbildams, vien stulbs izvilkums no juusu reklaamas bukleta. ko tas liidz, jo teksti ir teksti, bet reaalaa situaacija pavisam cita. loti zems uznjeemuma liimenis un man tiesaam zeel to jauniesu, kuriem nepaveicaas noiirejot juusu viesu maaju jaungada sviniibaam...moraalo kaiteejumu par sabojaatiem sveetkiem no jums vajadzeetu piedziit..

A Andris 06.01.2010

Šeit laikam īpašniekam vienalga, vai jums patīk vai ne. Šitādiem vienalga kā jūs jūtaties, galvenais, ka tik naudu nokāst. Bet tajā brīdī būtu jāsaprot, ka neapmierināts klients rada zaudējumus, jo viņš negatīvi par jums atsaucas savam draugu lokam, tie savam u.tt. un tie visi informētie nākotnē jau nu noteikti nemēģinās pie jums "Izjust nedaudz romantikas un pat atzīties kādam mīlestībā zem ūdenskrituma šļakatām". Tā ka derētu piedomāt pie apkalpošanas kvalitātes un servisa. Žēl šādā reizē sabojāto svētku..bet cerams, ka citi šādi nekļūdīsies...

S Solvita 28.10.2010

Šeit Burtaku saimniece - šādu atsauksmi esmu uzgājusi tikai tagad, tāpēc uzreiz nevarēju komentēt. Bet palasīt vajag arī citas atsauksmes piemēram ceļotājā. It kā iepriekš ir ielikts mūsu komentārs, bet diemžēl tā tas nav. Atbildes vēstules bija vairākas, jo minētā sūdzība tika izplatīta dabīgi par visurieni, bet spriežot pēc šī gada kuplā apmeklējuma, mēs varam redzēt vai cilvēki ir apmierināti vai nē. Es pat biju aizmirsusi par šo viennozīmīgi apmelojošo starpgadījumu. Ceru, ka tie cilvēki labi citur sagaidīja Jauno gadu, jo pārējiem aptuveni 80 cilvēkiem, kas palika bija labi un patīkami pavadīts laiks.

N Neee 28.10.2010

http://www.draugiem.lv/gallery/?pid=102148136 Spriežot pēc jūus Solvija pansijas ballites, it īpaši plikā galda un bildes nr.3...Labak jau ar jums nekomunicēt.

H Hi-Hi-Hi 29.10.2010

Jā tās bildes iespārda:D

N Neee 29.10.2010

Es brīžam brinos ka tauta draugos saliek vells zin kādas bildes.Man būtu kauns...a licēji laikam jau lielās.

S Solvita 30.10.2010

Nevajag meklēt draugiem.lv, jo ir daudzas Solvitas Laiviņas.

S Solvitai 30.10.2010

Nemelo, tikai dazas.Parejas es pazistu ta ka šitā alkašiene ar ir ta īstā

S Solvita 01.11.2010

Spriežot pēc jūsu komentāra var spriest arī pēc Jūsu garīgā līmeņa. Pirms vari par kaut ko spriest, no sākuma pārliecinies vai nebrauc galīgās auzās un beigās nepaliec muļķa lomā. Un vispār šeit nav portāls, lai apspriestu personas, bet, lai izteiktu kādu viedokli par saņemto preci jeb pakalpojumu. .

I Ivsa 01.11.2010

Ko Solvita taisnība acis kož?Tu slimo ar kādu garīgo kaiti, ka to piemini?Katrs jau vairāk uz to kas skar pašu:)

T To Ferratum 04.11.2010

Bez vārdiem...!

R R 01.02.2011

Šādi izpaužas mūsu ''biznesmeņu'' fantastiskais stulbums. Nu nevar taisīt cūcības pret klientiem ja gribi pelnīt arī turpmāk. Šāda veida saimnieki parasti ir vienkārši aziātu stilā auguši lubraki ar vēlmi nopelnīt neko neieguldot.

Z Zinaida 02.02.2011

Kakie nahui e64o klienti!