www.sudzibas.lv Viesturs Bērziņš Naudas izkrāpšana

Viesturs Bērziņš - Naudas izkrāpšana

Portālā ibook iegādājos no šīs personas grāmatu, divas nedēļas tika rakstīti murgi un nesakarīgi attaisnojumi, kādēļ nav iespējams izsūtīt, beidzās ar personiskiem apvainojumiem un draudiem:
viesturs Bērziņš (dzimis 1964. Gadā) - krāpnieks ibook ar nosaukumu haoss04
pusotru nedēļu dzirdu tikai attaisnojumus, kādēļ nevar izsūtīt grāmatu un kādēļ nevar ieskaitīt kontā naudu atpakaļ, beigās jau sākas apsaukāšanās:
sākās ar saraksti par nepieciešamo grāmatu:
haoss04 28.01.2021. 16: 38: 08
uz kurieni, man blakus ir omniva. Varat atsutit sms vai piezvanit: 25237252, viesturs
haoss04 05.02.2021. 03: 28: 39
viss pie vietas. Piedodiet, ka"snikerejos"! Tad caur omniva? Sodien uzrakstisu bankas savus ciparus. Viesturs.
Pēc ieskaitīšanas:
ja, paldies! Tacu ibook apt.3d. Slimoja, zvaniju jums... Neatbildam. Ludzu uzrakstiet vai... Ir viens omniva un precizu jusu talr. Nr. Viesturs.
Haoss04 12.02.2021.
Sodien ap17.00 nosutisu jums gramatu, jo sapratu, ka... . Ir jusu talr. Nr. Viesturs.
Haoss04 12.02.2021. 19: 14: 18
cien. ! Uzraksti lūdzu omniva pilnu kodu. Jo... Ir laikam jūsu tel. Ja nē, tad 9.30eur skaitisu jums atpakaļ. Sniedzat savu kont. Nr. Viesturs.
Un beigās vispār sāka apsaukāties, dēvēt par vistas smadzeni un draudēt

J

ē ērglis99 18.02.2021