''Viestarti'' - Apkalpošana

Šodien, 9. novembrī, ar labu garastāvokli devos pavakariņot uz krogu ''Viestarti''.Aizgāju, apsēdos savā izvēlētajā vietā un man oficiante/viesmīle atnesa ēdienkarti. Izvēlējos un nosaucu savu ēdienu. Tā es gaidīju, gaidīju, pēc ~25 min atnesa ēdienu, aukstu jeb atdzisušu. Izskatījās labi, taču, manā ēdienkartē bija minēts, ka ar ''garnelēm''. Garneles tur bija, bet max 5 garneles. Par ko es maksāju? Par 5 garnelēm kas uzkaisītas pa virsu vistas filejai? Man neatnesa ne piederumus, neko, līdz pati neuzjautāju, protams, jautāju ar lielu neapmierinātību, jo vienmēr līdz šim ir bijis viss kārtībā! Arī ēdienu es palūdzu uzsildīt, jo tas nebija ēdams. Briesmīgi! Vienmēr esmu bijusi apmierināta ar ''Viestartu'' ēdieniem, apkalpošanu un pārējo.

K

D demo76 03.06.2018

Piedalijos bernu peckristibu pustdienas 27.05.18,apklalposana briesmiga,lena un ediens ar vecuma piegarsu..zel bernu vecakus,lieki izmesta nauda par sadu pasakumu..