Viesnīca Rojupe - Slikts serviss,

Veicu rezervāciju šajā viesnīcā 09.07.2019. Saņēmu apstiprinājuma kodu, ka rezervācija sekmīga. Nākamajā dienā saņēmu epastu no viesnīcas, ka vakariņas pie viņiem nav iespējamas. Vēl nākamajā dienā, jau 11.07.2019. Saņēmu sms no viesnīcas tel nr, ka mans rezervējums esot anulēts! Mēģināju sazvanīt viesnīcu, taču viņi necēla klausuli. Piezvanīju booking.com un viņi man paskaidroja, ka viss ir kārtībā, mans rezervējums ir spēkā un neviens cits nav rezervējis šo numuru. Zvanīju uz viesnīcu vairākas reizes, gan tajā dienā, gan nākamajās, taču neviens neatbildēja. Viesnīcas darbinieki vienkārši brutāli paņēma no kāda citu klienta skaidru naudu un mani uzmeta, neko nepaskaidrojot. Diezgan nožēlojama ir viņu slēpšanās un neatbildēšana arī uz epastiem. Nedēļas nogale tika pabojāta. Vienmēr esiet gatavi, ka jūs, šī viesnīca un tās darbinieki piemānīs.

K

really? 16.07.2019

taa vienigaa viesniica pasaulee? var tacu visadi gadiities,kapeec atsaka, nav jauztver uzreiz personiigi!

K Kaspars R 16.07.2019

Nē, nav. Tieši tāpēc paliku citur un nekad nepalikšu tur. Gadīties var daudz kas, bet svarīgi, kā to pēc tam paskaidro(šajā gadijumā - pilnīgi neko nepaskaidro).