Viesnīca Enkurs - Blēži

Nesadarbojaties ar viesnīcu enkurs, nekaunīgi kidalas, paliks naudu parādā un vēlāk pateiks, ka Jūs esat apmānijis viņus.
Laikam viņiem iet tik švaki, ka savādāk nevar galus savilkt, ka jādzīvo uz citu rēķina, bet ko tur brīnīties pilns internrets ar sūdzībām par viņiem .

J

A apkrapta 27.05.2009

Iespējams, ka uznemumam nemaz tik svaki neiet, bet bikovskim vnk patik zagt gan no darbiniekiem, gan no piegadatajiem...ta ka tiesam uzmanas, ja ir saistiba ar priezu ciemu ( viesnica enkurs), jo bikovskis ir pietecis maksatnespeju sim uznemumam un megina sagrabties visu uz pecapmaksu ( ar nodomu nemaksat)!!!
Es atvainojos, bet sito kretinu, apliet ar benzinu un aizdedzinat!!!

A Agrita 14.06.2009

Pilniba piekritu rakstitam, vins tiesam nemaksa! Haralds Bikovskis ir krapnieks, melis, dzivo tikai uz citu rekiniem! Neticiet sam cilvekam, ja vinju vispar, var saukt par cilveku?

A apkrapta 14.06.2009

Haralds Bikovskis ir krapnieks, melis .Vins nemaksa algas itnevienam, bet dzivo uz darbinieku un firmas rekiniem! ta tas bij, ta tas ir un tas turpinas!

L lalala 19.06.2009

Kapēc man tiek maksāts? varbūt jūs paskatiesties uz situāciju no cita skata punkta? hmm...piemēram varbūt jūs slikti strādājat? ...

S Sabīna. 08.07.2009

Apkrapta 27-05-2009, var tikai iedomāties, kas jūs par cilvēku, pēc tādiem tekstiem. Manuprāt ar tādiem nav iespējams sastrādāties, kur nu vēl paciest uzņēmumā ilglaicīgi.
'' Pa ausu galam'' dzirdēts, ka tikusi zagta liela nauda no administratoru puses, negodprātīgi pildīts savs darbs, radot zaudējumus uzņēmumam, (kas elementāri ir pierādāms, zinot viesnīcu darba specifiku)
esot pat krimināllieta! Ja citur uz to piever acis, neko īpaši nekontrolējot, tad laikam šī ir tā vietiņa, kur tā nav :)

Подтверждаю, что долги у Быковского не только работникам, но и целому ряду поставщиков и партнёров. Долг исчисляется сотнями тысяч латов и евро.

. .................. 23.09.2010

ko var gribet no izbijusa cietumnieka...kaut ari cietuma medz sedet cilveki, par haraldu to teikt nevaretu, neiesaku pat tuvu radities ...ja vispar nau apnicies dzivot.narkamans ar paradiem, kam nau naudas stradniekiem, maigākais ko var pateikt, bet fakts paliek fakts...nau nozimes te nevienam melot