www.sudzibas.lv Viesnīca Centra Nesamaksāja par nostrādāto nedēļu

Viesnīca Centra - Nesamaksāja par nostrādāto nedēļu

Nostrādāju šai viesnīcā par istabeni nedēļu, vairāk nelika strādāt, jo darba devēju neapmierināja mans darba temps, kolektīvs ne visai, viens otru aprunā, visu laiku dzen ātrāk vajag ātrāk...vārdu sakot iziet uz kvantitāti nevis uz kvalitāti, tur ir viena istabene vārdā Daira, kura necieš jauniņos, centīsies ar visiem līdzekļiem izēst no kolektīva. Viesnīcas saimniecības daļas vadītāja darba intervijas laikā stāstīja pavisam ko citu....draudzīgs kolektīvs, naudas lietās viss ok, vienmēr laikā, bet kad sāc reāli strādāt atklājas pavisam kas cits. Man par nedēļas darbu neviens nesamaksāja. Tā ka pirms ejat strādāt uz šo iestādi, padomājiet vai gribēsit strādāt par velti.

K

K katemate44 31.05.2012

Viesnīcai Vecrīgā, vajadzīga istabene, AR iepriekšēju pierdedzi viesnīcu darbā, ne mazāk, kā 2 gadi, AR STRĀDĀT, kārtīga, bez kaitīgiem ieradumiem, niepieciešamas latviešu, krievu valodas zināšanas,
Darbs uz pilnu slodzi, ar mācībām nav savienojams.

Nekas nav mainījies, pat rakstīt nav iemācījušies. 3 dienas pastrādā vieni darbinieki par baltu velti, 3 dienas otri pastrādā...šādi izmanto cilvēkus šis SIA Auslat kantoris.