LV RU
www.sudzibas.lv Viesnīca 1934 Apkalpojošais personāls

Viesnīca 1934 - Apkalpojošais personāls

Kopā ar draudzeni nolēmu iegriesties viesnīcā lai uzspēlētu biliardu, jo Ogrē un tuvākā apkaimē vairs nav vietas kur var mierīgi spēlēt.
No sākuma viss bija labi, ja atskaita hokeja komandu no Baltkrievijas kas tur uzturējās. Baltkrievi totāli sadzērušies!!!

Iznākums visai bēdīgs.

Četri laikam uzbrucēji kā hokejā neliek mieru stāv blakām uzmācas draudzenei draud izvarot utt.
Draudzenei iesita pa seju, ar to pietika lai sāktos pamatīgs konflikts.
Beigās kā asa sižeta filmā mēs abi stāvam aiz bāra letes sitam pudeles pret bāra leti lai atvairītu hokejistu uzbrukumus.
Policija atbrauca pēc 20 min (mums paveicās).
Jums šķiet kāpēc vaitad viesnīcas darbiniekiem nebija jāizsauc apsardze atrāk?
NĒ darbinieki stāv un neko nedara.
Hokejistiem laikam pirms spēles vajag nolaist tvaiku, un to viņi dara viesnīcā kur viņus laipni uzņem un atļauj pārkāt visus likumus.
Pats labākais ir tas ka video no kamerām protams nav.
Un man sods par sīko huligānismu jo pēc viesnīcas darbinieku vārdiem es kopā ar draudzeni divatā gāju sist hokeja komandu.
Fantastika.
Silti iesaku nevienam uz to viesnīcu (ja tā to var nosaukt) nebraukt.

J

Komentāri (4)

A Administrācija 22.07.2010

Labdien Juri !
Sākšu jau ar to ka, nebiju pati klāt šai Tāva asa sižeta filmā, nu bet gan fantāzija Jums laba . Atnacu uz darbu un man ludza lai parādu video ierakstu par pagaišās nakts notikuiem, ko ari izdariju un pati redzēju !Rakstīšu JUms skaidri pa punktiem kur" mazliet" "izpušķojāt".
1) ČETRI UBRUCEJI -VIDEOIERAKSTā TIKAI 2 VIESI + DARBINIEKS UN JŪS AR DARUDZENI.

2) PUBLISKA TELPĀ DRĪKST ATRASTIES KUR VIEN VĒLAS UN JA VIESIS IZVĒLAS APĒSTIES UZ DĪVANA VIŅŠ TO DRIKST DARIT.

3) JA MEITENI SOLA IZVAROT TAD VIDEOIERAKSTA VINAI VAIDZETU MUKT NO VIŅA, BET VIDEO RADA KA, VIŅA PATI PIEIET KLAT VIŅAM UN KAUTKO SAK PLATITIES AR ROKAM, TAD KURŠ KURU VELAS AIZSKARST KADA VEIDAA???

4) SITIENS NOSAPŅOTS VAI KAA? KAMERAS TADA NEBIJA !

5) JA JAU BIJAT TIK MIERIGS UN TIK SAVALDIGS KADEL METAT VIESIM AR KRAJKASĪTI (PALIELU KEREMIKAS IZSTRĀDAJUMU ) VIŅAM EJOT PROM ?

6) POLICIJU JAU KA ZINĀMS IZSAUCAT PATS, KA TIKAI VEL AMAINIJATIES AR VARDIEM, UZ KO POLICIJA REAĢEJA KA ATVANU UZ VIESNICAS ADMINISTRĀCIJU VAI TIEŠĀM IR JĒGA BRAUKT, KO ADMINISTRATORS APLIECINAJA KA VAIDZETU, GALEJA SITUĀCIJĀ ADMINISTRATORS NOSPIEDA APSARDZES POGU KAD TAS BIJA VAJADZIGS, JO IZKLAUSIJATIES LAIKAM NEPĀRLIECINOŠI POLICIJAS DARBINIEKAM !

7) PROTAMS PATS PATS LABAKAIS KA VIDEO IR :) KO PROTAMS IZMANTOSIM PRET JUMS KA VIENICAS NOMELNOŠANĀ!

8) PEC KAMERAS REDZETO MATERIALU ABAS PUSES BIJA VAINIGAS UN SANEMA ATBILSTOŠU SODU PEC LATVIJAS LIKUMDOŠANAS, KĀ ARI NO JŪSU PUSES TIKA PĀRKAPTAS VIESNICAS IEKŠĒJAS KĀRTIBAS NOTEIKUMI -KA AIZ BĀRA STINGRI AIZLIEGTS IET, BET IZSKATIJAS KA TUR JUTĀTIES KĀ MĀJAS .

9)KADA SAKARA TO VAIRS NEVAR NOSAUKT PAR VIESNICU ? JŪS IZMANTOJĀT TIKAI BILJARDA PAKALPOJUMUS UN SABOJĀJAT LIETAS, RADIJĀT KONFLIKTU SABIEDRISKĀ VIETĀ, UN PĀRKĀPAT VIESNICAS NOTEIKUMUS !!!
NOTEIKTI NEVIENS JAU NEPALIKS VIENALDZIGS PAR JUSU TIESHAM "FANTASTISKO IZDOMU", VELATIES UZINAT KA BIJA SKATS NO MALAS VARAM TO JUMS PARADIT UN TAD VELETOS SANEMT KOMENTARUS!
es par saviem vardiem atbildu un Jūs?

JAUKU DIENU VĒLOT
ADMINISTRATORE -AIVA :)

J Jānis 22.07.2010

Pilnīgas muļķības par stāstu! Jādomā, ka fantāzija tiešām nostrādājusi, pie tam nevietā! Esmu pabijis šajā iestādē un nekad, nekādas nesaskaņas nav bijušas! Arī par kamerām-iefilmētais materiāls, zinu, ir! Arī labprāt noskatītos, bet ne visiem ir lemts (ja nu vienīgi nejauši youtubē) :D :D

Manuprāt tev, Juri, ir nepamatotas apsūdzības, jo nekas nerodas ne no kā! Visticamākais esi pats vien bijis vainīgs, tādēļ nenomelno iestādi!!

PS. par biljardu pieminot - varēji taču doties uz "Hauzi", arī tur, cik man zināms ir ne viens vien biljarda galds!

S skats no malas 23.07.2010

Ziniet no tā visa bojevika nāk smiekli. Pats tā sauktais Juris, kā viņš sevi dēvē rakstā, nav nekāds paipuisītis. Cik ir redzēts ta vienmēr ir uzvedies ļoti bravurīgi. Žēl protams, ka pats pasākuma varonis nedabūja no hokejistiem pa degunu. Būtu bijusi ļoti laba mācība, ka savu mēli reizēm vajag paturēt arī aiz zobiem.

N niks 12.08.2010

Baigi nesmuka reputācija veidojās, šķiet, ka paši savējie vien sevi te aizstāv!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes