Viesites Vidusskola - 4.klase

Velejos teikt ka viesites vidusskola, skolas direktors nesskatas ko pienem darba, ka skolotaji izturas pret musu berniem, pienem darba jaunus skolotajus ka nezin ka komunicet ar berniem. Pie visam problemam vainigi ir berni, vairbut vajadzetu aizdomaties vecakiem kas dod zinasanas musu berniem. Ja jau tik loti trukst pedogogu tad varbut vajadzetu pameklet, nevis pienemt darba pirmos cilvekus ko satiekam uz ielas, tik pat labi varam kadu bomzi no ielas ielikt klases prieksa lai maca musu bernus. Taja klase ir viens vienigs bardaks skolotajs ietekmejas no vecku viedokliem un bernu stastiem nevis spriez reali.

Saulite555 15.04.2015

atvainojos par gramatikas kludam, dators nikojas.

X xxxxxxxx111 15.04.2015

Beidzot šī tēma nonāk atklātība, es piekritu ka 4 klasē nav viss kārtība, no bērna esmu dzirdējusi ka tur notiek šausmu lietas, bērni viens otru izsmej, grupveida piekaušanas notiek, bērni viens otru kaitina, ejot garām sit pa galvu, kas vispār tur notiek, ko dara skolotājs, tur vispār kāds ar bērniem strādā.

G ggggggggg 16.04.2015

Vecas skolotājas - nav labi, jaunas skolotājas - atkal nav labi. Tāda bērnu uzvedība nav tikai vienā skolā, vienā klasē. Tas notiek visās skolās, visā Latvijā. Bērniem jēdziens ''cieņa'' ir svešs. Visi sīkie tagad skandina, ka viņiem ir tādas un šitādas tiesības, bet pienākumu nekādu. Gribētu lasīt kādu priekšlikumu no vecākiem, kā tad ar tiem mazajiem mežoņiem cīnīties? Neklausa nevienu citu izņemot vecākus, aizrādīt vai salamāt nevar - tā uzreiz māmiņas saskrien uz skolu un aizstāv mazos mežonīšus, ka viņi taču neko - visi citi vainīgi.