Viesītes komunālā pārvalde - Cenu paaugstināšana

Saņemot februāra rēķinus cilvēkus nošoķēja tas kas tajos rakstīts. Ar 01.03. Tiks paaugstinātas pakalpojumu izmaksas tieši par atkritumiem. Labi. Bet par cik? Ja līdz šim no personas maksājām 1.58 eiro, tad tagad ar 01.03 maksāsim 3.59 no personas! Tas pat ir vairāk kā puse. Par ko? Par to ka pa miskastēm rāpo tārpi, un tās nekad netiek mazgātas? Takā viesites komunālā pārvalde ar saviem pakalpojumiem apkalpo visu viesītes novadu, tad laukos miskastes tiek vestas 2 reizes mēnesī, daļa cilvēku tura savus atkritumus uz balkoniem un gaida dienu kad brauks tā saucamā miskastes mašīna un tad nes atkritumus, jo pārpildīto miskastu dēļ skats pie tām ir briesmīgs, kad klāt tiek suņi, kaķi. Un vēl paaugstina maksu? Var jau par centiem, bet nejaau uz pusi dārgāk.. Un tad visiem ir liels brīnums par parādniekiem kas nemaksā.. Ko darīt tām ģimenēm kam ģimenē ir pa 3 vai 4 bērni?

Работяга 12.02.2018

3 un 4 bernu pienakas maminas pabalsts kurs visu nosedz...

S satraukta māmiņa 12.02.2018

kādas muļķības "nosedz visu",kautkādas atlaides ir,bet nejau nosedz.Bet runa iet par visiem nevis par daudzbērnu ģimenēm.

Dainis 12.02.2018

''Satrauktā māmiņa'' atbildot uz jūsu jautājumu ''Ko darīt tām ģimenēm kam ģimenē ir pa 3 vai 4 bērni?'' Es iesaku sākt domāt par izsargāšanos.

S satraukta māmiņa 12.02.2018

Man personīgi jūsu ieteikums nav vajadzīgs,to es saprotu ka ir gimenes ka ražo bērnus,bet tomēr runa iet par visiem un to ko ši kompānija nedara,bet ko vajadzētu darīt..Runa iet par taisnību

Dainis 12.02.2018

Acīmredzot, šādam cenas pieaugumam ir kāds iemesls, varbūt painteresējieties sava novada pašvaldībā?