www.sudzibas.lv Viesis Kafejnīca Slikta apkalpošana

Viesis Kafejnīca - Slikta apkalpošana

14.07.13 pēcpusdienā iegriežoties kafejnīcā "Viesis" , pēc neliela laiciņa sastapāmies ar nepatīkamu apkalpošanu. Pēc piesēšanos pie galda, oficiante iedeva ēdienkarti, izvēlējāmies ēdienu - bet nācās gaidīt 15 min. kamēr oficiante izdomāja pienākt pie mums noformēt pasūtījumu, lai gan cilvēki kafejnīcā bija ļoti maz - aizbildinoties ar cilvēku daudzumu neizdevās. Pēc ēdiena pasūtīšanas gaidijām 50 min. - gāju pie oficiantes sūdzēties. Oficiante atbildēja, ka ēdiens nesen kā uzlikts gatavoties, ka nezin, cik ilgi nāksies gaidīt maltīti. Samaksāju par izdzerto kafiju, nolasīju kritiku par to, ka tas nav normāli pusotru stundu gaidīt divas porcijas karbonādi ar piedevām, un devos prom negaidot maltīti. Vairāk tajā iestādē kāju nesperšu, un novēlu citiem arī neiet tur.

D

K kuziz 16.02.2014

Nu nez, cik es esmu tur bijis, vienmēr viss ir bijis kārtībā..

D dianaa 16.02.2014

Nu nezinu, vai tad labak butu est mikrene karsetu? Tad jau vajadzeja pec 5 minutem kratities prom.

L Linjam 17.03.2015

Reizēm tur visādi gadās, ēdiens mēdz būt garšīgāks un ne tik ļoti. Tomēr, šī ir vietējo ļoti iecienīta vieta. Lēti, garšīgi, forša atmosfēra. Ja Limbažos neiesi uz katru vietu, kur tev kādreiz ne ta apkalpoja vai pabaroja, tad ātri vien nebūs vairs, kur vispār iet :D