Vidzemes Veterinārais Serviss - Attieksme

Saskāros ar ļoti nepatīkamu situāciju šajā veterinārajā klīnikā. Sākās jau ar to kad ieejot iekšā es sasveicinos un man vispār neko neatbild, baksta telefonu tikai. Es jautāju vai būtu iespējams apskatīt sunīti uz ko man atcērt - nē nevaru, man jābrauc prom. Pulkstens bija nedaudz pāri 16:00, varbūt 16:05, ne vairāk, bet vetservisa darba laiks ir līdz 17:00. Iekšā nebija neviena klienta un pati vetārste acīmredzami centās negarlaikoties bakstot telefonu.Šis bija mans pēdējais apmeklējums šajā vetservisā un arī citiem neieteiktu tur vest savus mīluļus, jo domājams, ja cilvēks izmācās par vetārstu tad viņš ir ieinteresēts sniegt palīdzību dzīvniekiem, bet šeit.... un pēc šādas attieksmes es sāku domāt, kāda tur ir attieksme pret dzīvnieku kad nākas viņu tur atstāt uz kādu laiciņu.Neviens dzīvnieks nav pelnījis ārsta palīdzību, kurš palīdz ar nepatiku pret savu darbu un negribot.