www.sudzibas.lv Vidzemes Slimnīca Uzņemšanas nodaļā

Vidzemes slimnīca - Uzņemšanas nodaļā

Labvakar. Šodien 28.05.2019. Ar māsu grūtnieci bijām aizbraukušas uz Valmieras slimnīcu. Vēlos izteikt lielu kaunu tai dakterei vai māsiņai kura mūs ginekoloģijas nodaļa pieņēma viņa pat neuzskatīja par vajadzību stādities priekšā. Māsa izstāstīja savu sāpi ka viņai ir regulāras kontrakcijas un ir pārstaigāts laiks. Uz ko persona kas bija atnākusi norādīja ka tam tā jābūt nepārbaudot neko pilnīgi tikai pāršķirstot mātes pasi teica lai braucot tikai uz 1 jūniju jo tad arī laiks ir... Tai pašā laikā Siguldā viņa dzemdēja 4 h vēlāk ar grūtībām un nomocijusies. Man jautājums kāpēc jāriskē ar mātes un bērna veselību.?

28.05.2019

Z

A armando30 13.05.2019
Norēķins pie kases

Norēķins pacientu iemaksai tikai skaidrā vai ar karti. Bet bez bankas parskaitijuma. Cik zināms norēķins ar karti ir tā pati naudas plūsma uz konkrētu kontu bankā.

A armando30 13.05.2019

Nav papildus

M McGaret 28.05.2019

"Man jautājums kapēc jāriskē ar mātes un bērna veselību. ? " - ar šāda veida jautājumiem iesaku griezties pie iepriekšējās veselības ministres čakses!

Saivii 28.05.2019

Buutu iespiedushi rokaa pa kaadam chaukstoshajam ij maaasu,ij tevi izmekleetu kaa naakaaas.. Aarstu zveerests retajam aarstam vairs ko noziimee...

E Elvijs 30.05.2019

Nesen kā draudzene dzemdēja, nezinu bet mums bija ļoti laba un pretimnākoša attieksme. Uzreiz aizveda pārbaudīt un vis bija lieliski. Personāls arī visi iesaistījās kad sākās dzemdības. Kaut arī pats reizēm esmu vīlies darba, bet dzemdību nodaļā bija vis ļoti labi