www.sudzibas.lv Vidzemes Slimnīca Sūdzība par uzņemšanas personālu

Vidzemes slimnīca - Sūdzība par uzņemšanas personālu

Labdien!
Ir ļoti nepatīkami, ja cilvēks, kurš nonāk uzņemšanas nodaļā, tiek atstāts pliku dibenu, neapsegts, norobežojušais aizkars netiek aizvilkts, personāls nelaipns (izņemot dažu dakteri). Ja trūks darbinieku, Jūsu darbs nav pietiekami atalgots, jeb kādam no personāla nepatīk savs darbs, tad kamdēļ jācieš cilvēkam, kurš nokļuvis uzņemšanā ne jau vesels un tāpat jau slikti jūtas? Kamdēļ šī neapmierinātība jāizpauž un slimniekiem. Aizrādījums par to, ja kāds tuvinieks zvana: Te nav nekāda telefona centrāle"! Tai pat laikā slimnieks guļot savā gultā dzird visu un par visu kas tiek apspriests no darbinieku puses gan tiešā kontaktā savā starpā, gan pa telefonu, un šīs sarunas nekādā ziņā nebija saistītas ar darba jautājumu. Iespējams, ka nākamreiz būs līdz slēptā kamera un sižetu nopubliskosim attiecīgajos mēdijos! Tas ir tikai ieteikums padomāt! Varbūt ir jānomaina personāls.

G

E ELLIO 10.03.2017

Ja jau tik vienkārši būtu to personālu nomainīt, domāju, sen jau būtu izdarīts.

"Varbūt ir jānomaina personāls." - varbūt ir arī ieteikumi, pret ko šo personālu nomainīt?

Anonims 10.03.2017

Привезли меня как-то раз туда...попал нечаянно... садился на бутылку шампанского и горлышко треснуло...так они смеялись надо мной...мне было так обидно...

==
А что лично Вы сделали чтобы ситуация изменилась? Проголосовали на очередных выборах за тех, кто не ворует? Или всё-таки за воров?

Latviešu tautas 12.03.2017

Под ворами я подразумеваю "VL!-TB/LNNK" и Vienotība. Первая вообще финансируетмя из воровского общака и поддерживается Организованными преступными группировками, то есть бандитами!

D Dok.T. 12.03.2017

Vrb pats ej un aizstāj personālu,tad redzēsim cik pats būsi iecietīgs un laipns +redzēsi kā viss notiek reālajā dzīvē,nevis tavā iedomu pasaulē.

Latviešu tautas 12.03.2017

Гунариньш туда не пойдёт: ему из его кабинета руководить сподручнее...

G Gunarins 12.03.2017

Atvaino, bet katram ir izvēle, ja darbs šķiet grūts un nepatīkams, tad nav jāstrādā šajā nozarē. Nevajaga aizmirst ka mums katram ir tuvi cilvēki kuri ciešs un nedod Dievs kāds no Jūsu ģimenes nokļūs zem tik sliktas attieksmes! Ja es nedarītu savu darbu neapzinīgi, tad Valsts mērogā būtu notikušas lielas nelaimes, tākā neiestāstīsi, ka nespēj sakārtot bardaku un attieksmi. Jūs taču arī strādājat ar cilvēkiem nevis ražojat kokmateriālu.! Reālā dzīvē situācija ir jārisina, nevis jābārsta replikas publiski, tas tikai liecina par slimnīcas un personāla neizdarību, neieinresesētību un personāla trūkumu.

===
Поздно: у Латвии НЕТ БУДУШЕГО!

Latviešu tautas 12.03.2017

Вернее есть, но с арабами, китайцами и неграми.

Anonims 12.03.2017

Что вы жалуетесь на мою клинику...мой зад там спасли...