www.sudzibas.lv Vidzemes Slimnīca Drausmīga attieksme

Vidzemes slimnīca - Drausmīga attieksme

Tātad , dodos pie ģimenes ārsta ar sūdzību ka man ir sapampis vēders tieši ap nabu , nu ko ģimenes ārsts nosūta pie ķirurga , aizbraucu un uzgaidāmajā telpā nosēžu 5h un tad pie manis pienāk dr.Blumbergs , drausmas kas par attieksmi , izstāstot stāstu par to kas man ir viņš pasaka -ja, pirmo reizi ko tādu dzirdu , brauc mājā paguli , pāries , nopietni ? Un šobrīd guļu mājā , jādomā apmēram tā - padzer zāles un ceri ka nenomirsi ?
Un vel tik nelaipns , saka lai izstāstot visu kas un kā , kad sāc stāstīt , bļauj virsū un saka lai muti aizverot .
Tiešām uz Vidzemes slimnīcu ir jābrauc burtiski nomirt ? Lai jau paliek uz daktera Blumberga sirdsapziņas , ka kāds viņa “aizbrauc paguli , pāries” dēļ kāds mokas sāpēs un tiešām var būt lielas komplikācijas veselībai . Pirmā un pēdējā reizi tajā vietā . Tas ir par traku , un kā viņš uzdrošinājās runāt ar citiem pacientiem - drausmas .

Работяга 22.05.2018

Normalais vecis, varbut ari kas nenopietns, arsta goda vards nenokaitini. Butu slikti ja blumbergs sedetu kresla un mestu salvetes garam miskastei un par sevi domatu " es tik daudz macijos lai miskasti koptu, es esmu arsts (kirurgs) nevis setnieks, lai setnieki sudu slauc"

T [email protected] 22.05.2018

Tā attieksme kā tāda ir drausmīga .
Un vēl tas ka uz visiem cilvēkiem kas tur bija viens vienīgs ķirurgs .
Pirmdienas diena, jums jābūt darbā un pacienti jaapskata

T [email protected] 22.05.2018

Un fakts kā tāds , ka pasaka ka pirmo reizi ko tādu dzird un vienkārši aiziet prom .

A Alex2266 22.05.2018

Ir tāds "Pacientu ombuds". Esi dzirdējis? Vērsies tur ar sūdzību tad viņi to blumbergu ņems priekšā.

C critical thinker 22.05.2018

tā arī bļāva: aizver muti?
mēs jau nezinām, tev tur parasta pumpa varbūt. bet bļaut uz hipohondriķiem tāpat nedrīkst.

T [email protected] 22.05.2018

Tur ir iekaisums ! Pēc būtības jāveic operācija .
Un jā , tā arī bļāva

A Alex2266 23.05.2018

"Pumpa" mēdz izrādīties arī vēzis..un jebkurā gadījumā ārstam attiekties pret klientu kā pret suni nav pieņemami..pats arī esmu šo piedzīvojis un nofilmējis..jo mūsdienās taču katrs telefons ir aprīkots ar kameru, ne? KUR problēma to visu ierakstīt? pēc tam piedraudot ka parādīšu video visai pasaulei tika rasts risinājums..