LV RU
www.sudzibas.lv Vidzemes Slimnīca Baumaņa infekcija

Vidzemes slimnīca - Baumaņa infekcija

Vidzemes slimnīcā guļ jau otro mēnesi pacients pēc furnje gangrēnas operācijas, kas ir inficēts ar baumaņa infekciju. Tas tiek izvazāts pa vairākiem stāviem, vienu brīdi pat varēja ratiņkrēslā pārvietoties pa gaiteņiem. Pašlaik ir ielikts kaut kādā remontējamā skabūzī - skaitās karantīna. Dakteri protams staigā šurpu turpu, neko īpaši virsū aizsardzībai neģērbjot. Jā tuviniekiem vajag to plāno kombinezonu, cimdus, bahilas... Bet ko tas maina, ja slimnieka drēbes tiek dotas uz mājām mazgāt, ja informācija par to, kas notiek šo divu mēnešu laikā, ir tikai tagad...
Nav informācijas cik tad tas viss ir bīstams apkārtējiem, kādi riski.
Turklāt pacients ir vēža slimnieks, kuru ievedot slimnīcā ar furnje gangrēnu dakteri teica - pāris dienas un viss. Labi, izoperēja.. Labi katetrus abās nierēs ielika... Bet cerību lielu uz atlabšanu taču nav. To visi saprot. Kāpēc ir jāmoka gandrīz 80 gadīgs večuks, ja labi zināms, ka cerību uz normālu dzīvi nav, ka katetrus šajā dzīvē vairs neizņems. Kāpēc nevar dot cilvēka cienīgu aiziešanu, bet vajag censties izvilkt par katru cenu pārlejot asinis, uzturot sirds ritmu u. T. T. Turklāt vēl inficējot visus ar šo baumaņa infekciju, par kuru katrs med. Personāla darbinieks stāsta savu versiju. Vai tad tā nav spīdzināšana? Vai tad tas nav eksperiments ar vecu cilvēku, lai redzētu cik tadd ilgi večuks izvilks ar šādu diagnozi?

As

Komentāri (1)

Baumaņa infekcija... Kas tas ir? Ebola vai mers?..

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Augšupielādēt failu
SubWay

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Datu aizsardzības politiku.

Pieņemt Sīkdatnes