Vidzemes slimnīca - attieksme

Es te ta palasijos par Vidzemes slimnicu, un ari man ir 2 atgadijumi, kas paradija, ka attieksme ir nu... Pirmais ir saistiba ar LOR. Manam trisgadniekam ilgu laiku bija vidusauss iekaisums. Viena diena skatos, sicim limfi loti lieli, tadi ka bumbuli jau. Protams uz sitienu pie arsta. Arsts apskata sici un tada sveta anglu miera, pilnigi bez emocijam pazino - Limfoma. Nevis aizdomas par to, bet pilniga parlieciba, ka tas ta ari ir.Ari es meza nedzivoju un zinu kas tas ir. Arsts to pazino maza berna matei bez jeb kadiem izmeklejumiem. Vecaki mani sapratis, kadas izjutas taja bridi mani parnema. Ielika nodala. Sicim narkoze taisija datortomografiju, analizes. Protams, neka tur nebija. Tad saka grust kaut kadas mistiskas antibiotikas un 3x diena sistemas. Pameginiet trisgadnieku noturet vairakas stundas miera, kamer pil sistema...nakamaja diena, t.i sestdiena, es masinai jautaju vai ir analizes gatavas un kas tur ir. Vina man pateica, ka neko nezin, lai prasa arstam. A kur tad ir arsts.Majas. Izspiedu arsta privato nr un prasijo kas un ka bus, jo tomer tadu zalu kvantumu bez diagnozes nebutu pratigi gruust. Vina pateica, lai gaida lidz pirmdienai. Nu ok es saprotu, briivdienas un taa...taja pasa diena es pateicu, lai man iedod visus izmeklejumus un analizes, mes braucam uz rigu uz bernu klinisko. Tad gan dakterei peksni paradijas laiks atskriet uz nodalu, saka mani lamat, ko es iedomajoties, apsaubit vinas darbu. Es mierigi atbildeju, ka man savs berns nav vienaldzigs un es brauksu kaut uz Ameriku, lai noskaidrotu, kas vinam ir, nevis vienaldzigi noskatisos, ka vins tiek parversts par narkomanu. Nu labi par to narkomanu bija parspileti, bet taja bridi ta sanaca. Vina pateica, ka nedos nekadas analizes un tomografa rezultatus. Tad es vinai atbildeju par tiesu institucijam un iespejamam sekam. Vina ta ka mazliet nomierinajas, bet, kad braucam projam, parakstijamies par to, ka atbildibu uznemamies pasi, utt. Beigas vina man pateica, lai nemaz necerot, ka manu bernu vel kadreiz saja nodala arstesot, jo vina esot nodalas vaditaja un vina par to parupesoties.Riga atklajas, ka tas ir tikai parslimotaas saaukstesanas virusa komplikacijas.
Otrs gadijums man pasai. Atnakot no darba majas sajutu, ka sap veders sak strauji celties temperatura. Stundas laika bija 39.4.Braucu uz slimnicu. Pie uznemsanas lodzina prasa kas un ka, es izstastu, un vina man liek sedet koridora. Taja laika vedersapes jau lidz asaram, galva no temperaturas sap, speka nav. Es taja koridora taisiju bikses vala, jo bija neciesamas sapes, ka pat ar roku pieskaroties gribejas blaut. Nepakautrejos ari jau rapus nomesties, jo nevareju pat vairs pasedet. Beigas saku balsi jau raudat. Neesmu ne ciikstule, ne maza meitene, bet, ja godigi, dzemdibu sapes likas nesapigakas ka sitas. Man neviens nepieversa uzmanibu 30 min! Virs speciali laiku uznema. Tad pasai ar kajam lika kapt uz 3.stavu, uz nodalu, jo bija aizdomas par dzemdes iekaisumu. Nu ta es domaju pati, jo neviens jau mani neapskatija. Nodala gan dakterite bija atsauciga un loti atri noreageja. Dzemdes iekaisums bija un specigs, bet pie uznemsanas lodzina es varetu laikam ari nomirt, neviens nenoreagetu. Tadi luk man piedzivojumi :)

S sss 30.10.2009

jap. man ar liidziigi ir bijis.

A Agnese 30.10.2009

Tada ir attieksme pret cilveku Latvija...diemzel:(

K kuuka 02.11.2009

nu kā tad -man ar tā bija - uznemšanā nosēdēju 40 min, kamēr mans vīrs ieskrēja un sāka skaļā balsī kliegt, kas tagad bus!!!???!!!Nu tjipa, ja jau atnaci, tad vari ari sedet un gaidīt - pašas smejas, pļāpāja...

A antiārsts 14.11.2009

Jā, tādi ir tie mūsu Latvijas ārsti! Bļauj, ka naudu viņiem vajagot, naudu! Bet attieksme pret pašu izvēlētajiem pienākumiem - tas ir būt par kompetentu, labu ārstu, ir zem katras kritikas! Negribas vispārināt, jo visi cilvēki jau nav vienādi, bet diemžēl arī es esmu piedzīvojis līdzīgu vienaldzīgu attieksmi no ārstu puses.

K Kristīne 28.05.2010

man lori izskaloja degunu, vidusauss iekaisuma laikā.tad man bija kādi 6gadi. kad gāju uz skalošanu, raudāju un teicu, ka man daktere teica, ka esmu jau gandriz vesela un varēšu iet mājās, par degunu man neko neteica. vecākiema rī piekrišanu neviens nejautāja. bet kurš tad bērnam uzvedību pievērsīs.. pēc dienas paziņoja, ka sajauca pacienta uzvārdus un, ka man nevajadzēja skalot.
kopš tā laika dzīvoju ar hroniskām iesnām!

A anete 10.01.2011

uzņemšanas nodaļā - man cik atceros stunda bij jaagaida kamer tās stulbas māsinjas 'papļāpāja par sāvām ģēlām (balliiiteem) :D un tad skatījās datorā kādas man anlizes - un dzirdeēju ko viņās teica(guēju netālu istabiņā) ĀRPRĀTS TAS IR TIKAI PIEAUGUŠIEM; VIŅĀ NEIZDZĪVOS! atnaak samiegojies ārsts, velkas kā gliemezis...- iztausta vēderu kas man šausmīgi sāpēja, un pasaka ka analīze ir labas un ja sāp arī nākamajā dienā tad lai braucu uz slimnīcu
Labi, ka mana profesija tagad ir mediķis un ja kādreiz nonākšu slimnīcā ar kādu kaiti, tad likshu lai man visu pierāda un parāda kādi rezultāti, takā šitie sauktie dakteri un māsinja man te vairs nepiemuļķos ar savā nekam nederīgajām un stu;lbajām zināšanām. :D
p.s un man vienalga par kļudām pareizrakstība, jo no dusmām negribās labot

M MUDRITE 04.06.2011

1. jūnija griezos uzņemšanas nodaļa ar elpas trūkumu un sāpēm aiz krūšu kaula jau pe lodziņa atskanēja replika ATKAL ATVILKUSIES dr.Ozolas komanda bija ļoti rupja un daktere uz to noskatijās ar smaidu uzņemšanā nekādu papidzību nesaņēmu tāpēc atteicos no stacionara jo nebija pārliecības ka manis pazemošana neturpināsies nodaļā . Nakts laikā smagā stāvokli devos uz kaimiņu rajona slimnīcu kur saņēmu laipnu apkalpošanu un kvalitaiīvu med. palīdzību