www.sudzibas.lv Vidzemes Slimnīca Apkalpošana,slikts serviss

Vidzemes slimnīca - Apkalpošana,slikts serviss

Neko labu par valmieras slimnīcu nevaru pateikt,slikta pieņemšana ,slikta apkalpošana.aizbraucot uz slimnīcu ar atslēgas kaula lūzumu ar cita ārsta izrakstu(ir jātaisa operācija)vēl atļaujas pateikt ,brauciet mājās lai sadzīst nobrāzumi,un tad pēc divām nedēļām brauciet atpakaļ un tad taisīs operācija.
Nevienam neiesaku Valmieras slimnīcu,ja ir iespēja brauciet uz rīgu un.viss tiks atrisināts vienā dienā.
Liels fui "dakterim" Mačukam,kas neko neizdarīja lietas labā,kā arī Valmieras slimnīcas kolektīvam ,kas neko nesaprata ,neko nezina .

Vienīgais kam varu pateikt Lielu Paldies ir Traumatoloģijas un ortopēdijas klīnikas kolektīvam ,kas bija ļoti operatīvi un visu atrisināja dažu stundu laikā.

D Dakteriitis 19.06.2018

Gribētos gan piebilst, ka slimnīcu uzņemšanu nodaļās ( NMP nodaļās) nenotiek apkalpošana, bet palīdzības sniegšana.
Mediķi principā nenodarbojas ar apkalpošanu. Mediķi sniedz palīdzību.
Tauta varētu beidzot to apjēgt...

M Millijas 19.06.2018

Šie mediķi ar lielu nepatiku sniedza palidzibu.Cilvēks mokās sāpes ,bet lietas labā neko nedarīja,kā arī cilvēkam bija jātaisa operācija tajā pašā dienā ,bet dakteris grib sūtīt mājas ar ieteikumu lai sadzīst pušumi un.tad pēc divām nedēļām brauc atpakaļ ,tad taisisim,ja mēs nebūtu tajā pašā dienā atbraukuši uz rīgu uz traumataloģijas klīniku ,kur tajā pašā dienā veica steidzamo operāciju cilvēks varēja palikt par atvainojos par vārdiem "kropli".
Tur par palāta valmierā bija cilvēks kurš jau no sestdienas gaidīja ka kāds atnāks pie viņa un sniegs vajadzīgo palīdzību bet vēl pirmdienā neviens nebija piegājis pie šī pacienta..varētu vēl rakstīt kas tajā dienā notikās valmieras slimnīca par bardaku,bet domāju ka ar šo pietiks.

D Dakteriitis 19.06.2018

Es neapšaubu Jūsu teikto, lai gan tas ir tikai viens viedoklis.
Galvenais, ko savā komentārā minēju- NMP mediķi neapkalpo.
Prieks, ka sapratāt- runa ir par palīdzības sniegšanu. :)