L LLLL 03.11.2008

Tu pati saprati, ko uzrakstīji?

J just me 03.11.2008

Nu es Tavā vietā tai ārstei lukturus uzdauzītu, ja atļaujas rokas palaist. Sviests! Vēl mediķi skaitās!:(((

U un 09.11.2008

un tad viņa izvilka motorzāģi...

V Vivija 17.11.2008

mīļā saule! Ārsts neveic flurogrammu, bet gan mācīta māsa!!! un flurogrāfs ir aparāts ar ko veic So procedūru!

K kaspars 17.11.2008

Vivija ! Cik tu gudra, malacite.

E Elza 20.11.2008

Izskatās, ka šo sūdzību uzrakstījis pats divgadīgais bērns, ja tā tomēr nav, tad kāda ļoti aprobežota būtne. Kaut ko tādu samurgot. Nez kāpēc uz maniem bērniem Valmieras slimnīcā nekad neviens nav bļāvis un mēģinājis iesist? 18 gadu laikā pa slimnīcu, poliklīniku esam dzīvojušies n-tās reizes un nekad neesmu jutusi nelaipnu attieksmi pret sevi vai saviem bērniem.

L lasītājs 20.11.2008

Valmieras slimnīcā ir teicama slimnieku aprūpe.

M madara 09.02.2009

a kaa savaaaadaaak tad izarsteet to beeernu ja jau viņš nekaadiiigi neļaujaaas... tad njem pati savu beernu un aaarsteee... UN nepuksti :D

D danio 06.03.2009

nez kapēc vecāki nekad nesūdzā ja viņu bērni slimnicā sit, sper, spļauj un saukājās uz visem 'pēc kārtas?!

J jānis 26.03.2011

Silti iesaku apmeklēt valmieras slimnīcu, jo tur jau strādā "VISLABĀKIE SPECI''. Bērnam sākās kakla iekaisums, domājām drošības pēc aizbraukt parbaudīt jo ģim.ārsts ir citā rajonā. sākums ideāls, piereģistrē, pagaidi stundu atnes termometru, pēc stundas ari ārsts parādās un sāk stāstīt ka mūsu ģim. ārsts nepareizas zāles izraksta, vēl stundu jāgaida rengens, tad izrādās ka ir tikai 1 kapeļņica kuru jāgaidavēl nez cik. pajautājot kad beidzot kautkas notiks, visi esot šausmīgi aizņemti un ja kautkas nepatīk vajag maksāt par privātu attieksmi un ja nepatīk varot arī aizvākties. 4stundu laikā uzzinājām ka ir laringīts