LV RU

Valmieras Slimnīca - Ārsti

Manam draugam 13. 02 sanāca kautiņs ballē... Vakar no rīta seja uzpampusi, slikta dūša... Nolēmām pasi tikt galā, un nopirkām zāles... Sorīt sāka loti sāpēt roka - tā ka nevar pakustināt. Aizbraucām uz valmieras slimnīcu. Atnāca ārsts, kur nosūtija un rentgenu. Rengenā neurādijās ka lauzta roka. Atnāca neirologe, kura pēc izmeklējuma secināja ka viņam pat nav smadzeņu trīce... Savādi, jo viņs balts un tik slikti ka nevar nostāvēt. Roku kustināja un spaida, un saka kā tad vispār var sāpēt.. (Aita, nav jābūt lauztam lai sāpētu tik stipri)... Galu galā pateica dzer ibumetīnu un smērē smēri. Tas viss... Jāmaksā 23 ls... Par ko??? Kad drauga krustmāte sāka blaut par ko tāda nauda un ko teica, tikai tad pateica lai rīt nāk pēc rentgena. Neiedeva ne zāles lai nesāpētu - pilnīgi neko. Pat neaptina. Aarsta vizīte - 10 ls (Kurs pat nemāk pateikt, vai cilvēkam ir smadzeņtrīce vai nē).13 ls rentgens, ko ārsta skatijās datorā un pat neteica pacientam, ka būs jānāk pakal. Un ārsts saka ka tā esot veca trauma, ka jānāk bij tad kad notika kauitņs. Bet tad roka nesāpēja!!! Kā cilvēks var zināt kad viņam kkas sāks sāpēt? AbsurdsIeteikums pacientiem - lai nu ko, bet valmieras slimnīca ārstēties nējat. Nelaipni un nezinosi ārsti.Vēl kāds gadījums - kādu čali piekāva. Valmieras slimnīvā iztaisija rentgenu - kirurgs skatās un saka, ka negrib taisīt tik sarezgītu operāciju—> lauzts zoklis. Ko darit??? Aizbrauca uz rīgu un tur pasaka ka nav lauzts zoklis. Vot cik viņi tur gudri

Us

Komentāri (9)

Ma mada 19.02.2009

Tas jau sen zināms ka tikai jābrauc uz Riigu ārstēties, Valmieras slimniicā naw ko dariiiit... Vairaakkārt esmu pārliecinaajusies ka ārsti nejēdzīgi... DRAUSMAS!!!

Sl slienis 26.02.2009

jaa, jaaa... shitaa pagrimushi deklaseetie elementi, kas to tik vien zin kaa kauties pa balliiteem paarpaalii, bet peecaak skriet uin mekleet vainiigos valmieras aarstus- zirgam jaasmejas- nav ko peerdzeerrties un kauties- nebuus jaamaksaa aarstiem par vinju darbu, losi!

Fa facgg 01.03.2009

Nejeedz.. Galvenais tač nauda!!! samaksaasi dakteriitim vinjhsh tewi aizsuutiiis pie naakamaaa un taa taalaak... atkal naudinju samaksaaasi... un tad atradiis veelienu kaiti...

Ic ich 03.03.2009

tā ir - ja ir trauma, pie ārsta jāgriežas 24 h laikā, pretējā gadījumā tā tiek saukta par vecu. un traumpunktā var neņemt pretī. var iet un pierakstīties pie ķirurga (kur rinda var būt uz mēnesi).
10 ls vizīte, 13 ls rgt - normāls izcenojums.
(un vispār - nav ko kauties!)

Ei Eiropa 03.03.2009

Pilnigi pareizi, nav ko kauties - vismaz arsti nebus tie vainigie...:)

Da danio 06.03.2009

nav ko dzerstities un vazāties riņķī, tad nebūs jaiet pie ārstiem.
gribās pajautāt maijai, vai viņa strādā par brīvu?

Ai Ainārs Ašaks 31.08.2011

Manu tēvu Daini Ašsaku, kurš ir nestaigājošs 79 gados - aizveda uz Valmieras slimnīcu - drausmīga attieksme no dežurējošā ķirurga uzņemšanas nodaļā 30 .augusta pēcpusdienā bija ...ielika kateti urīnpūslī, un teica lai brauc atpaakaļ saviem spēkiem ...Mammai 81 GADS - arī pirms nedēļas bija smaga operācija Gaiļezerā, un viņai bija jānoskatās kā ķirurgs pasaka, lai ved mājās pacientu pašas spēkiem ar taksometru...paldies paziņām, kuri izlīdzēja ...ārsti mūsu medicīnas iestādēs visā Latvijā ir nekaunīgāki par žīdu geto uzraugiem !!! Viņi jānosūta uz asfaltbetona rūpnīcām pusgadu pastrādāt !!!

ar cieņu Ainārs Ašaks - ainarsaa@inbox.lv

Ho ho ho 31.08.2011

Ainārs Ašaks ! vai Tu domā, ka slimnīca ir taksometru parks vai autobuss???? Slimnīcā ārstē, bet pārvadājumus veic citas institūcijas. Lieto tak kādreiz smadzenes, ja protams Tev tās ir:)))

La lazdukalnuki 30.11.2015

No 13 uz 14 novembri nakti notika negadijums sasitu galvu un biju bezsamaņa 10 minūtes.radinieki izsauca atro palidzibu valmierā aizveda uz valmieras slimnicu bet tur pateica ka esmu reibis un lai vacos prom, draudzene teica ka neiesim prom kamer neparbaudis bet uzņemšanā pateica ka izsauks apsardzi un izsviedis ārā nācās iet prom.dienu nogulēju mājās un sapratu ka ir ļoti nopietnas veselības problēmas, devāmies uz Balvu slimnīcu tur mani uzņēma.beigās atklājās ka man ir galvas kauss vairakas vietās lauzcs, asins izpludums galva, smadzeņu kontuzija.tada cūciba bij man valmieras slimnīcā.tagad jo projam arstejos un esmu priecigs ka esmu dzivs.tos kropļus uzņemšanā vaidzetu atlaist.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Augšupielādēt failu
SubWay