www.sudzibas.lv Vidzemes Slimnīca Slikta apkalošana

SIA Vidzemes slimnīca - Slikta apkalošana

Man ir lielas pretenzijas pret šo slimnīcu.Mans bērns slimo ar divām smagām slimībām.Nepieciešama speciāla diēta un slimnīcai tā ir jānodrošina.Taču tas netiek darīts,neiesaku tur doties vecakiem kuru bērni slimo ar cukura diabētu un/vai celiakiju it īpaši maznodrošinātām ģimenēm kurām trūkst naudas lai aizietu uz kafeijnīcu.Un arī apkalpošana poliklīnikā ir slikta.Man pie acu ārsta ir vizīte 11:00 bet iekša tieku tikai 11:20,tas nav normali!Vel viņa pasauc citu cilveku kuram ir pieteikts pec manis,māsiņa pat nepaskatās vai esam atnākuši bet saka ka esot saukusi.TAS NAV NORMĀLI!!!!!!!!!!!!!

S smīkņa 11.11.2013

Kādā veidā viņiem būtu jānodrošina specifiskas diētas sīkajiem? Taisīt atsevišķus ēdienus, jo var gadīties, ka kāds perdelis būs pret ēdienu alerģisks? Neesam tik bagāta valsts, lai to varētu atļauties.

Un 20 minūtes, nu nekas traks tas nav. Ārstiem, ja nemaldos, uz katru pacientu ir tikai 10 minūtes, pa to laiku daudz kas ir jāpaspēj, tāpēc nav brīnums, ka gadās nedaudz ilgāk pagaidīt. Pati vainīga, ka banāni ausīs!

J ja? 11.11.2013

Nē nu pipec. Mēdzu pie ārstiem gaidīt 1-2 stundas ilgāk. Nepatīkami, bet saprotu arī ārstus. A te ņaud par 20 min.
Ja diabēts, tad lietojot medikamentus, var kādas dienas pieciest nediētas ēdienu. Bet celiākijai lai sīcīts neēd baltmaizi slimnīcā, bet pie pārējiem ēdieniem aizliegtā viela ir minimālu, ja nu kādā zupiņā vai mērcē un dažas dienas var pieciest, nav mirstami.
Vai arī bērniņam nesat mājăs pagatavotu ēdienu, atsevišķi vienam cilv.slimnīcā negatavos.

L Lelle Bez Matiem 11.11.2013

Slimnīcai jau nu vajadzētu gan piedāvāt iespējas, kā bērniem nodrošināt viņu speciālo diētu. Kaut vai atsevišķi gatavot par papildus samaksu - jo ne jau visi dzīvo blakus slimnīcai, daudzi varbūt dzīvo laukos un tīri fiziski nav iespējams katru dienu braukt pie bērna ar ēdienu. Un ne visi arī uzturas slimnīcā tikai dažas dienas, citi varbūt ārstējas vairākas nedēļas vai ilgāk. Kāda tad jēga ārstēt piemēram lauztu kāju, tajā pašā laikā sačakarējot pārējo veselību - pēc slimnīcas tas bērns varbūt mēnešiem debūs rīt kaudzi zāļu pret diabētu un celiakiju, tikai tāpēc ka elementāri nebūs dabūjis ēst pareizo putru slimnīcā.