www.sudzibas.lv Vidzemes Slimnīca Arstu attieksme pret grūtniecēm

SIA Vidzemes slimnīca - Arstu attieksme pret grūtniecēm

Rakstu par savu pieredzi dzemdībās Vidzemes slimnīcā,un par ārstu attieksmi un darbu. Ieveda slimnīcā 31 jūlijā ar dzemdību sākšanas,pateica vel esot laiks. Pienāca nākama diena,saka viss lēnu sākās. Trešajā diena ginekologos Kristaps Sneiders, uzsāka stimulēšanu, pateica ja vēl īsti nekas nesanāks liks vēlreiz uz stimulēšanu, bet protams to neizdarīja,aizgāja mājas. Tā nu es mocījos šausmīgas sāpēs,nāca viens ārsts, pēctām atkal cits. Tad viens ārsts brīnās kāpēc vispār lika uz stimulēšanu . Kopuma tīras šausmas. Ta nu sāpju nomocīta diena pagāja un nekā, rezultāta,lai es sāpes nekliegtu iegrūda atsāpināšanu. Nogulēju visu nakti.4 augusta parāva ūdeņus no rīta. Staigāju,locījos drausmīgas sāpes, visu laiku vecmātes skandina nau jau tik traki tūlīt būšot. Tā pagāja 4h mazulim bez ūdens, šaja laika pat neuzlika paklausīties bērna sirdspukstus. Es vairs nejutu mazula kustības,es teicu kādas 10 reizes ka vairs nespēju to izturēt,ka man ir slikti,un tad ienāca ginekolog Inese Upeniece, gribu teikt paldies viņai, viņas dēl izdzīvoja mans dēliņš. Viņa pārbaudīja un pateica,vairs nevar neko gaidīt ir jāved uz ķeizargriezienu. Vel šodien atceros cik tas viss bija šausmīgi, dēļ ārstu nolaidības man bija akūts ķeizargrieziens operācijas laika tik dzirdēju kaa ārsti teica es nevaru es nevaru dabūt viņu ārā,mazo rāva aiz kajiņam,lai galviņu dabūtu ara no dzemdību cēliem, maziņo izņēma galīgi vārgu, bija tikai 4 balles pēc apgares skalas, viņu 3 minūtes reanimēja,jo sirsniņa knapi pukstēja,man šis trīs minūtes līkas mūžīgas, jo nedzirdēju kā viņš ieraudas, pēc tam nogulējām 2 nedēļas slimnīca, mazo pēc 3 dzīves dienas aizveda uz intensīvo terapija nodaļu,pati mocījos ar aukstu temperatūru.. Mīļas topošās māmiņas esat uzmanīgas un vai vispār dzimdēt šaja slimnīcā. Pievērsiet uzmanību ko dara ārsti... Jo viss šis piedzīvotais vienmēr paliks atmiņa,tas bija manas drausmīgākas 4dienas manā mūža. Bet jāsaka paldies dievam,ka mazulim viss ir kartība,un ka viņš cīnījās par savu dzīvībiņu,lai būtu kopā ar mani.