Vidzemes Energoceltnieks

Ja jūs kādreiz esat dzirdējuši, ka VEC ir labas algas un jums to arī tur sola, neticiet! Viņi muld pat acīs skatoties! Sasola 300-400 Ls mēnesī, kad esat aizgājis no pašreizējās darbavietas un jau pāris dienas nostrādājis VEC, pie jums pienāk klāt un pasaka, ka pelnīsiet 100 Ls/mēn., jo esat pieņemts uz pārbaudes laiku! Arī pēc šī pārbaudes laika, nekas neuzlabojas! Visi priekšnieki tur ir zagļi un mahinātori! Līgumā rakstīts, ka jāstrādā līdz pieciem, bet patiesībā cilvēki tiek noverdzināti līdz deviņiem vakarā! Uzmanieties no šīs firmas!!! Tās vadītāji tik grib dzīvot uz citu cilvēku rēķina, neinteresējoties par darbinieku dzīves līmeni un nākotnes perspektīvām!!!

R R 31.10.2006

Nav ko iet strādāt pie tādiem lohiem , tagad celtniecībā var nopelnīt 3 reizes vairāk nekā tie sola.

D dagnis 04.04.2008

Vecā tiešām notiek tīrā naudas apmazgāšana uz strādājošo rēķina. Izverdzina maksimāli un pēc tam izmet uz ielas un vēl uztaisa pa pēdējo cilvēku. ViDam tik vajadzētu drusku painteresēties, tad gan tā bišu pūznī būtu. Cilvēktiesības šajā uzņēmumā tiešām ir svešas, domā ka tāds uzņēmums laukos, tad var ar cilvēkiem kā lopiem izturēties.

M Melnais 16.09.2008

Neticiet šīem ākstiem!! Noteikti pats šīs sūdzības autors, visticamāk neko no tās darba jomas nesaprata, laikam bijis dīkdienis! lohs

P putns 16.09.2008

Cik man ir bijis saskarsme ar VEC, varu teikt tik to labāko, un atšķirībā no daudzām citām energo jomā strādājošajām firmām, viņa vēl joprojām pastāv un ir konkurētspējīga.

A ACER 20.10.2008

Pēdējie divi komentāri ir pašu vec darbinieku atrunas.

ģ Ģirts 27.03.2009

anālo komentāru autori ir slinki alkaholiķi, kas strādā piecas stundas dienā, neko nesaprot un zog degvielu. un tādus te ilgi netur, un tad viņi met kakas netā par firmu. Melnais lāpstas vīrs.

A aa 29.05.2009

Tas kas šo rakstu rakstījis, ir kapitālākais LUNIS, Patiesībā ir tā, ja neesi slinks un gribi strādāt pierādi sevi, un tev arī būs tie 400 un pat vairāk, . VEC šobrīd ir lābākais uzņēmums valmieras rajonā, zinu jo pats tur strādāju par celtnieku, gumijas zābakos, bez pusdienas laika un līdz astoņiem vakarā...

E Edgars 15.02.2010

Nu nezinu gan, esmu gan tikai praktikants bet saņēmu diezgan labi, principā 300-400, domāju vecīt, ka vaina ir Tevī, jo VEC kā strādā tā maksā.

K kukuu 08.10.2010

Njaa, tie kas tur stradaa labi zin ka taa nebuut nav, algas ir no 300 - 400ls, bet tieshi celtniekiem tas medz buut mazaakas, jo viniem ir forshi meistari :D un pashi celtnieki ar kodeeji :D
katraa zinjaa shii raksta saturs, man ljoti atg'adina nevis vec, bet gan GRODS, jo tieshi grodaa 100% zinu ka notiek taadas lietinas ;)

A andrejs 05.11.2010

Mi uze davno sdali obekt a vec vse eshe ne viplachivaet dengi.Tam rabotaet takoj Girts tak vot on tam vse i mutit.Govorit tipa bugalterov net na meste i t.p. Koroche v vece rabotat mozno no deneg ne uvidete ni kogda!!! I eshe tam est takoj Arnis nedavno rabotaet-no Govno polnoe!!!1

J Jurissssss 29.07.2013

Tā jau nu gluži nav ka tas cilvēks izteicās .vnk noteikti pats bij slinks, un nepierādija sevi no labākās puses .
Es ari labprat veletos tur strādāt kaut ar savu profesiju ka (Elektriķis) bet parasti CV tālāk par sekeritāres mikasti nenonak... laikam jabut kadam radiniekam tur strādājošam kas var ierunāt :D
smiekligi jau skan pet fakts ... :)