www.sudzibas.lv Vidzemes auto centrs Bezjēdzīgs serviss

Vidzemes auto centrs - Bezjēdzīgs serviss

Pilnīgi bezjēdzīgi apmeklēt šo servisu. Biju aizbraucis ar vienkāršu mehānisku defektu. Pirmkārt viņi nenovērsa defektu, izpildīja liekus darbus par ko noplēst naudiņas, bet par atkārtotu lūgumu novērst manu problēmu atbildēja, apmēram, ka tas ir grūti un prasīs laiku, īsāk sakot- tinies un brauc vēl citreiz. Cenas piemēro no zila gaisa un var nemaz neskatīties uz tām, kas rakstītas mājaslapā, reālās tiks "izpīpētas" uz vietas. Viens no sliktākajiem autoservisiem, kādā jebkad esmu bijis un notikti tur neatgriezīšos.

B

B Baldorph 22.05.2013

macbeton: Koknkrēti iebraucu, lai nomaina filtrus ( degvielas, eļļas, eļļu), kā arī Bija aizdomas par bremžu ķīlēšanu aizmugurējam ritenim, tad nu pirmās nosauktās lietas izdarīja, bet pēdējo atlika, jo redz ritenis jāņemot nost, bet ritošo esot apskatījuši, par ko vēlējās iekasēt naudu. Varu derēt, ka pats tanī štrunta serviselī strādā, tāpēc arī tik aizskarts jūties. Topošajiem klientiem viela pārdomām: Kāpēc normālam servisam būtu jāpārceļas no Ogres ( pierīgā noteikti normāliem servisiem vairāk klientu) uz Aizkraukli, kurā jau tā uz katra stūra pa servisam, ja nu vienīgi vairs neviens pie tādiem " Daunīšu plikdiršiem" vienkārši nebrauc, jo svarīgi tomēr, ka autiņu sataisa nevis tikai laiku nočakarē.