Vidusskolas - izglītiba

Man ļoti neapmierina skolās ir uzvedība un apģerbs, jo tur staigā ka striptīzdejotājas, tā ir skola, tā jābut skolas formas 'lai neatšķirtos, jo bijām ārzemēs ka skolās ir skaistas formas, visi skolnieki ir vienādi un skaisti, uzvedība ir vienreizēja teicami labi un vel par kafeinīcām tās aizliekt ar likumu tā nav atpūtas vieta, tāir skola kur jāmācās...

B

B Bērzs 06.04.2008

Kādreiz skolās disciplīna bija stingra ( jo par to esmu pateicīga ). Mums bija jāciena pedagogi un nedrīkstēja runāt pretīm, ja runāja pretīm, tad vecāki uzreiz tika atsaukti pie direktora . Ieejot skolā vajadzēja noņemt cepuri tas tagad tas nenotiek ka sklolā ir -30 grādi aukstums .Lūdzu vecāki isakiet savas pretenzijas par skolām, jo sāp sirds kas notiek.

K kkh 07.04.2008

Ta buus idiotisms, ja visi, buus staigaat kaa klonetaji. Skola nav cietums. Formā nav stiliga. Katram cilveekam jaabuut savs stils.

X xxxxxxxxxx 07.04.2008

Vai skolās jāstaigā kā barbijas kas atgādina ielas meitenes plikas un izaicina vīriešus . '.Tā ir skola kurās ir jāmācās un tas nav modes salons kurās notiek ballītes, bet apģerbs jābūt glītām kā mācību iestādēm. Skolas formām jābut, vajadzētu būt dažādiem modeļiem, nejau staigāt plikām .

B barbija 13.04.2008

Neobligati staigaat kaa barbijas. Riigaa tik daudz veikalu, kur var pirkt labu un glitu apgerbu . Piekritu, ka isas brunchas gerbt uz skolu nevajag. Bet smukas bikses, zhaketes, sievieshu kostumi, izskatas ljoti smuki un gliti. Bet tikai nee forma. Katram cilveekam savs stils!!

L LauraMilzkalna 29.04.2008

Skolas formas ir bagāto un pārtikušo cilvēku atvasēm. Ja kāds iedomājas, ka ar skolas formu tiek atrisinātas visas skolēnu "bagāts- nabags" problēmas vai arī ļauj ietaupīt naudu, tad smagi maldās. Jārēķinās, ka laba skolas forma maksā 30- 40 Ls. Un to cik laba(dārga) tā būs nenoteiks vecāki, bet gan skola. Pietam katru dienu nēsājot tērpu, tas izdils, būs vajadzīgs jauns. Un nerunāsim par iespēju, ka forma varētu notašķīties, saplīst vai vienkārši nederēt( ja bērns paaugas)!

D dārta ansaberga 01.06.2008

iemācies rakstīt

D Dana 27.06.2008

Manuprāt arī skolēni ir personības un cilvēki. Un, ja kādam gribās iet uz skolu ģērbtam kā bārbijai vai striptīzdejotājai, tad tās ir viņa tiesības. Gribēt būt atšķirīgam un savādākam ir dabiski, tas arī nekas, ja dažbrīd sanāk pāršaut pār strīpu, bet jaunība ir tas laiks, kad to var atļauties, jo pieaugot, bieži vien darbs, sociālais slānis un vēl dažnedažādas cilvēku izdomātas ierobežojošās kategorijas iestumj mūs savos rāmjos un tad tik ir jāstīvējas iekšā uzvalkā, kostīmā vai vēl kādā apģērbā, kurā reizēm pazūd mūsu personība...

A ansis 09.08.2008

Skolēna apģērbs ir uz vecāku atbildības! Tikai vecākiem jārūpējas, kā izskatīsies viņa bērns skolā! Un atvainojiet, ja uz skolu atnāk meitenes (5, 6, 7klases), kurām ir plikas nabas un visur karājas pīrsingu bantes, tad nu gan - pilnīgs absurds! Autors, kas ir uzrakstījis rakstu varbūt nestrādā skolā, bet, runājot par uzvedību- tā ir tikai vecāku vaina, jo skolotājam skolā ir jāiemāca priekšmets, nevis jākaro un jāstrīdās ar skolēnu par viņa izskatu!

Z Zuze 22.11.2008

Mani veči uzreiz pateica--ja būs formas, mēs tev nokrāsosim zaļus matus :))) Interesanti, kas tā par skolu kur "staigā kā striptīzdejotāji"????

J Janis 22.11.2008

Absoluti piekritu, ka skolas jabut formam! Tomer tas ir vajadzigs no dazadiem viedokliem! Var krasot matus kaut zilus, bet formam jabut un plikas meitenju "riepas" vai bikses, kuras chali nesa un kuras izskatas ka piedirstas, skolotajiem nav jaskatas! Visiem kartigas skaistas formas, kaa sportaa! Viena futbola komanda, viena forma. Ta pat te: vien skola, vien forma:) Ja vajadzetu balsto, es balsotu par formam! Un, varetu ari valsts kaut ko darit, lai valsts skolas butu obligata formu nesashana! Atceros, ka es gaju skola un vienu dienu mums pateica, ka rit var nakt "brivaja apgerba", tikai meitenem nedriksteja bikses vilkt. Tad nu vel so-so bija, lai gan pec neilga laika uz skolu meitenes saka nakt tik isos svarcinos, ka pecpusi vareja redzet. Nu, nav tas pieklajigi un moralo staju berniem necel! Tad brinas, ka berniem ir berni jau 14-15 gados...

F FAKTS 22.11.2008

Ej nost kas par briļļainu tupumu

I ingus 22.11.2008

NU ja, un kur nu vel tie labie laiki, kad skolenus vareja ar patagu uz perama sola noslanit... Es pats stradaju skola, un neesmu ta ka manijis, ka berni naktu ka striptizdejotaji uz skolu. Tie laiki, kad pie klajigu apgērbu tika uzskatīts maisveidigs aģerbs no papēziem līdz kaklam, ir pagajusi. Un kas tadam Berzam vispar ko nakt uz skolu petit skolniekus...

C Chai 08.09.2009

Skolas formas neatrisinās uzvedības problēmas - no apspiestības rodas tikai pretspars. Savukār par izskatu - pilnīgi noteikti ģimenes atbildība. Skola nav labas audzināšanas iestāde, kur skolotājiem(kuriem jau tā ir pārslodze) ir jāatrisina izlaistu bērnu problēmas, bet uzspiest skolas formu, lai novērstu personības izpausmes un individualitātes apzināšanos, tas ir vienkārši nepārdomāti.

Var vienotības labad likt nēsāt jaciņu skolas krāsās vai kaut kā tā - bet ir jādod brīvība izpausties, citādāk nolaidīs tvaiku kur citur.

Kafejnīcas piedāvā iespēju paēst ārpus skolas kop-pusdienām, un piedāvā vietu, kur starpbrīdi savākties un, piemēram, apspriest kādu pasākumu vai kā tamlīdzīgi. Nav ne vainas, un, ja bērns ir tik stulbs, ka to tik vien zina kā štopēt bulciņas un aplaistīt ar kolu, tur ir darbs vecākiem - jo, atkal, skola nav atbildīga par jūsu vai kāda cita bērna apgrūtināto attīstību, vai nespēju spriest patstāvīgi.

Tā kā nav, ko gānīties.

N Nik 24.03.2010

Aizliegt kafeinīcās? Stulbs, nē? Pamēģini nosēdēt skola no 8-16 es paskatīšos! Bez tam ja ir brīva stunda kur to pavādīt? bibliotēkā? Un ja tev nepatīk meitenes īsos svarkos-neskaties, es gan paskatīšos!