A Anna 31.05.2010

Kas tad ta par skolu??????

A Aste 31.05.2010

Un kas tur slikts? Par ko īsti ir sūdzība? Par to, ka liek pastrādāt?

E Elīna 31.05.2010

Ja tā ir valsts skola lai algo sev strādniekus. Man piemēram omei ir lauki un ir jāpalīdz viņai. Uzskatu ka tas ir nepareizi kad es mācījos skolā tad mums bija jāravē dārzs bet ja paši gribējām un tad bija atlaide puzdienām.
Bet nu ta kad ej un strādā tas gan nav normāli un vēl tik smagi un fiziski:(

P Pilsonis 31.05.2010

Kas tur slikts?
Es liktu visu skolās darīt pašiem skolēniem, citādi tāda mīkstčauļu paaudze veidojas! Pastrādā, pastrādā! Dažreiz fizisks darbs nāk tikai par labu!

E Edžus 31.05.2010

Tas ir nepareizi ka manam bērnam jāiet pa brīvu strādāt mums ir dārzs un zāle jāpļauj tas ir ģimenes labā nevis valsts labā kas vissus apzog. Saku kategorisku nēēē.

D dita 31.05.2010

Kad mēs augām...
Tas bija normali, ka vasaras brīvlaikā nedēļa (varbūt mazāk) bija jāiet pastrādāt skolā vai tās apkaimē. Domāju, ka tas dod tikai pozitīvo - cieņu pret vietu, kur tu mācies, darbamīlestību utt.
Darbs nav nekas šausminošs!!!

I Ilze 01.06.2010

Ko pīksti????tas ir tikai normāli, ka arī skolas labā ir jāpastrādā...agrāk visiem bija pa vasaru noteiktas dienas skolas sakopšanas darbos jānostrādā, tagad kutkādi mīkstčauliņi aug, un neko vairs darīt negrib!

S sh 01.06.2010

Visās lauku skolās, visos laikos tā ir bijis un būs.Daudzi bērni ceļās vēl ātrāk, lai skolai kartupeļus nomizotu un tādi"mimozas ziedi"kā tu būtu paēduši.

N Nata 01.06.2010

Un es arii skolaa gaajau, un mums tas saucamais "Laucinsh " bija...

Nebija ko mums dariit, lika ar kaliishiem sporta Laukumu raveet, kur bija aizaudzis ar zaali, prieksh volejbola, un tallekshanas.

Un Braalu kapus mums lika raveet.

Un raveejaam.

Un beernudaarzu piederosho pie skolas, kas atrodas pilseetas otraa pusee lika uzkopt...

Un ja neieradies, gaaji citaa dienaa...

Un gaajaam un dariijaam.

Un ja lietus lija, tad biblioteekaa graamatas sabojaataas labojaam...

Iemaaca beerniem kvalitaates, un veertiibas apzinu.
Un ja neviens graamatas nepleesiis, nevienam nebuus jaalabo.
Beerniem izveidojas respekts pret dziives kvalitaati un veertiibaam.

Citiem vecaakiem nemaz daarzu nav ko raveeet, un beerni tik luni dzen, piipee un dzer, un ierodas maajaas staavoklii.

Straadaajot skolaa naak par labu beerniem, jo ir iespeeja socializeeties ar citiem beerniem, un apguut darba iemanas, ko vecaaki nav ieraadiijusi.

B Burunduks 02.06.2010

Es nemaz neietu, un varētu man iepūt...
Kādā sakarā, brīvlaikā bērnam ir jāatpūšās, jāpeldās, jāskraida, jāspēlē. Da kaut vai jāpalīdz vecākiem savu dārzu kopt!
Es nez, es mācijos pirms gadiem 5, mums nekas tāds nebij jādara. Tik pavasaros bija talkas diena, kad kopām skolas apkārtni.
A, vēl bij tā, kad bērni no trūcigām vai daudzbērnu ģimenēm varēja brīvlaikā palīdzēt dažados darbos, bet par to pašvaldība maksāja viņiem kādu naudiņu.
Tā mums bija.
es ieteiktu nemaz neiet, tāpat viņi neko nevarēs tev izdaŗīt, uzliec mīksto, ja kko prasīs - pasaki, ka bij daudz svarīgākas lietas daramas.

N Nata 02.06.2010

Mums tas Laucinsh bija obligaats.
Rakstiija mums vinju zurnaalos un atziimeeja, kursh bija ieradies un kursh ne.

Bija lidz septitajai klasei, un kad nomainiiju skolu tur nebija, vidusskolaa man liekas gan ka arii bija, bet netiku gaajusi, jo man mazulis bija.

No vienas puses, ok, beerniem ir briivlaiks, bet no otrasd, beerni apguust iemanas, ar ko dazhi nemaz ikdienaa nesaskaras, un ja ir tikai 3-4 dienas no visas vasaras, nemaz tik lielu Launumu jau tas nevar nodariit...

Prieks Par tiem kas iet un dara, un mudinu iet tiem, kas neiet, un nenosodu tos, kas neiet.

A Aigars 03.06.2010

Teikšu ta man dēls arī gāja un es neko neiebildu bet kad vienā jaukā vasaras dienā nevienu nepieskatīti bērni strādāja un uzmeta sev uz kājas bluķi tad neviens negribēja atdzīt ka tas noticis skolas teritorijā.
Un vēl jo ļaunāk pat noliedz ka bērni tur strādā pa vasaru, tad jau viss skaidrs tas nav likumīgi un neviena medmāsa ar tur nav. Vecāki domājiet paši vai ļaut bērnam piedalīties.