www.sudzibas.lv Vidusdaugavas Spaao Apkalpošanas kvalitāte

Vidusdaugavas Spaao - Apkalpošanas kvalitāte

Gada pirmajā pusē noslēdzu līgumu par atkritumu apsaimniekošanu (ārpus ciemata, lauku teritorijā) . Pieļauju, ka apsaimniekot ārpus ciema esošās ēkas ir laikietilpīgāk utt.
Taču nekādi nesaprotu, kāpēc vairāk kā pusgada laikā nav iespēja nodrošināt klientu ar pieprasīto atkritumu konteineru, atkritumus bez brīdinājuma atļaujas neizvest. Kantora dāmas gan vislaik atvainojas un dievojas, bet man no tā vieglāk nepaliek! Ir taču atšķirība, vai vienu konteineri aizvilkt līdz ceļa galam vai nest 2-3 vai vairāk maisus ar atkritumiem, kas pusdienu stāv ceļa galā, jo nav zināms precīzs laiks to izvešanai!?

Arī pēc atkārtotas konteinera pieprasīšanas, piesolīja atvest nākamās nedēļas laikā, taču tā arī zvanu neesmu saņēmusi. Šim kantorim, šķiet, klients nav vajadzīgs. Saprotu, ka nemaksāju ik mēnesi miljardus, bet, ja reiz esat piekrituši paši saviem noteikumiem, būtu labi tos arī pildīt.

Z