www.sudzibas.lv Victory Pub Negaršīgi un nelaipni

Victory Pub - Negaršīgi un nelaipni

Nu ārprāc kaut kāds...tik negaršīgu un nesagremojamu kerbonādi par cenu kas ir 6 lati!!! Karbonāde, es domāju būs zeltā apvaļāta, ar 5 tomātu ripiņā un sīkstu gaļu, pie tā visa oficiante bola acis un sķoba muti tā ka nevar saprast vai nu viņai grūtās dienas vai nu darba devējs slikts, nu tiešām fuj, lejā mūs vispār neielaida, jo tur esot slēgts, vakaros gan aizdomīgas meitenes, domājams pērkamas dreifē šurp tur lejā augšā, nu vispār liels fuj, kā gan tādi iestādījumi nebankrotē...

D

J justme 07.10.2008

hahaha

M Matīss 15.11.2009

Bet izbalēties gan tur var no visas sirds, man personīgi patīk. Nēesmu tur gājis nekad ēst.

Mamma 15.11.2009

Žēl ka katrs idiots te var rakstīt ko grib, tā noķengājot foršas atpūtas vietiņas. Starp citu ēst tur taisa garšīgi un apkalpo normāli.

A annija 10.01.2010

Muļķības!! Iekš victory ir foršākie bārmeņi un garšīgs ēdiens. Kā arī garšīgākā cafe late pilsētā.

S Smieklināk 10.01.2010

Annija, šī ir 2008 gada sūdzība :) Daudz kas mainās.

T trakaa 06.03.2010

Nu gan!
Eju tur katras brīvdienas un arī ceturtdienās uz karaoke vakaru, vairs pirms iešanas patusēt neskienu kaut kādos pelmeņos vai mcdonaldā, jo tur par saprātīgām cenām ir perfekti ēdieni un dzērieni! Vieta ir ideāla!