VICTORIA/TOMAS - T-shirt

VICTORIA/TOMAS
Krāpšana modes pasaulē: VICTORIA/TOMAS un viņu apkrāptāju shēma"

Pēdējā laikā modes pasaulē novērojama satraukuma vilnis sakarā ar krāpnieciskiem notikumiem, kas saistīti ar tā sauktajiem dizaineriem VICTORIA/TOMAS un viņu kontakttālruni +33 6 09 74 37 32. Šī krāpnieku grupa, šķiet, apkrāpj nevainīgus klientus, piedāvājot Ķīnas apģērbu par pievilcīgām cenām un pēc tam pazūdot ar saņemtajiem naudas līdzekļiem.

Vairāki cietušie šajā shēmā ietver Georgia, Valentina un Kate, kuras, paļaujoties uz VICTORIA/TOMAS godprātību, saskārušās ar nepatīkamu pieredzi zaudēto finanšu ziņā. Šie krāpnieki izmantoja savu viltoto reputāciju, lai piesaistītu upurus, piedāvājot kvalitatīvus produktus smieklīgi zemā cenā.

Ieteicams būt piesardzīgiem un izvairīties no darījumiem ar VICTORIA/TOMAS, izmantojot viņu tālruni +33 6 09 74 37 32, lai izvairītos no finansiālām zaudējumiem. Šis brīdinājums tiek izteikts, lai aizsargātu patērētājus no iespējamā krāpšanas modes pasaulē un saglabātu uzticību godīgiem tirgotājiem.