www.sudzibas.lv Victor Wolf Limited Daudz sola, bet nedara

Victor Wolf Limited - Daudz sola, bet nedara

Firmas Victor Wolf Limited īpašnieks Max sola darbu medmāsām un medmāsu palīgiem. Reprezentācijās tiek radīts iespaids, ka pēc kursiem un eksāmena nokārtošanas, darbs būs pienācīgi apmaksāts un dzīves apstākļi nodrošināti Anglijā.
Bet realitāte ir tāda, ja eksāmenu pēc kursiem nenokārto, tad tiek piedāvāts darbs pie ģimenēm auklēt ļoti smagi slimus bērnus, rezultātā dzīvojot ģimenē sanāk arī strādāt katru dienu vairāk kā 12 stundas, saņemot par to ļoti zemu algu kuru var pielīdzināt verga darbam.
Neiesaku ielaistie ar šo firmu, jo nekas prātīgs neiznāks.

V VictorWolf 09.12.2010

Uzņēmums Victor Wolf Limited uz šiem komentāriem sniedz sekojošu atbildi:

1. Šie komentāri, ko rakstījusi anonīma persona, patiesībā ir neprecīzi, nepatiesi un apmelojoši.

2. 2010.gadā no februāra līdz maijam dažādās Latvijas pilsētās mēs novadījām trīs mēnešu programmas. Programmās tika uzņemtas personas, kas vēlējās strādāt Apvienotās Karalistes Veselības aprūpes nozarē, ar pamata/iesācēju līmeņa angļu valodas zināšanām. Studenti piedalījās klātienes grupu nodarbībās. Programmas ietvaros studentiem, lai turpmāk varētu strādāt atbilstošā amatā AK veselības aprūpes nozarē, bija jāsasniedz vidējs angļu valodas līmenis. Mācības vadīja pieredzējušas Lielbritānijas medmāsas un kvalificēti angļu valodas pasniedzēji. Tā ir taisnība, ka uzņēmums garantēja piedāvāt atbilstošu nodarbinātību AK veselības aprūpes nozarē tām personām, kas sekmīgi nokārtojušas apmācības. Tiem, kas nebija veiksmīgi un neatbilda programmas prasībām, mēs devām iespēju- papildus nodarbības pašu studentu ērtībām. Studentiem, kuru angļu valodas zināšanas nebija būtiski uzlabojušās un, tātad, nebija pietiekamas, lai strādātu par aprūpētāju vai medmāsu AK veselības aprūpes nozarē, kā iespēju uzlabot savas angļu valodas zināšanas, mēs piedāvājām iespēju doties uz Skotiju, lai īsu laika sprīdi dzīvotu un strādātu Au pair. Kad viņu angļu valodas zināšanas uzlabotos, mēs atrastu šiem kandidātiem medmāsas vai aprūpētāja vietas.

Mēs un mūsu partneri veicam pasākumus, lai nodrošinātu, ka au pair netiek ļaunprātīgi izmantotas. Mēs cenšamies atrast pareizo ģimeni pareizajai auklei, kur abas puses saprotas viena ar otru. Ģimenes un studenti saskaras izvērtējumā, kur tiek noteikts, vai tās ir vai nav viens otram piemērotas. Viņiem ir iespēja izvēlēties ģimeni, kurā dzīvot, pirms došanās uz AK. Tiek paredzēts, ka viņiem ģimenē jāstrādā ne vairāk kā divdesmit stundas nedēļā, par ko tās saņem pabalstu £ 100 nedēļā. Visas dzīvošanas izmaksas sedz ģimene. Papildus, kamēr dzīvo un strādā Skotijas ģimenē, ir pieejamas bezmaksas angļu valodas nodarbības. Dažos gadījumos au pair tiek dota iespēja gūt papildus ienākumus nepilna laika darbā, piemēram, strādājot vietējā veikalā vai viesnīcā. Au pair nav pienākums uzņemties šādus papildus darbus. Turklāt, mēs izņemam au pair no ģimenes, ja viņa nav apmierināta. Sīkāku informāciju par mūsu programmu var atrast mūsu mājas lapā www.victorwolf.co.uk .

Jebkurā gadījumā, ja uzņēmums ir iekārtojis studentu kā au pair, mēs nekādā veidā nenovirzāmies no savas pieejas.

3. Mēs aicinām šo komentāru autoru atklāt savu identitāti un apspriest šo tēmu neatkarīga šķīrējtiesneša klātbūtnē. Ja šķīrējtiesnesis komentārus atzīs par patiesiem un pamatotiem, uzņēmums ir gatavs publiski atvainoties un sniegt atbilstošu kompensāciju par sagādātajām neērtībām.

4. Uzņēmums "Darbiekārtošanas programma ar angļu valodas apguvi" ietvaros ir izvietojis ģimenēs vairākas personas, kuras ar programmu un uzņēmuma pakalpojumiem ir ļoti apmierinātas. Šīs personas ir gatavas izteikties, lai atbalstītu uzņēmumu, un piekrīt sazināties ar visām ieinteresētajām personām- sniegt savu viedokli par uzņēmumu un tā pakalpojumiem.

5. Uzņēmuma darbību regulē Skotijas un Ziemeļīrijas aprūpes komisija. Uzņēmumam jāatbilst augstiem standartiem un jāveic sava darbība ētiskā veidā. Nesen Skotijas Aprūpes Komisija veica detalizētu izpēti par uzņēmuma darbību un sniedza par uzņēmumu savu ziņojumu, kas bija ļoti labvēlīgs. Minētais ziņojums ir pieejams šajā mājas lapā, kā arī plašai sabiedrībai Skotijas Komisijas tīmekļa vietnē.

6. Victor Wolf Limited ir uzņēmums, kura tradīcijas aizsākās 1825.gadā. Tas ir uzņēmums, kas savas biznesa lietas vienmēr ir centies kārtot ētiskā veidā un pret saviem darbiniekiem un klientiem izturēties sociāli atbildīgi, tos atbalstot.

J JanaVecaine 04.02.2011

Rakstu komentāru, jo nevaru klusēt par tādu apmelošanu.Es pati esmu izgājusi Victor Wolf piedāvātos kursus.Varu teikt tikai to labāko par šo firmu, jo viss ko firma solīja arī tika izpildīts.Tika slēgts līgums kuru parakstīja abas iesaistītās puses.Tagd gadu jau strādāju Anglijā un turpinu strādāt.Strādāju privātā pansionātā par aprūpes asistentu un esmu apmierināta.Arī mana ģimene ir kopā ar mani.Es galīgi neatbalstu šīs anonīmās prsonas sūdzību.Tā tiešākā nozīmē ir neslavas celšana.
Arī tagad pēc gada firma joprojām interesējas par mūsu labklājību un piedāvā apmācības, lai varētu gūt izaugsmes iespējas.
Victr Wolf kompānijai novēlu visu labāko un neuzklausīt anonīmas sūdzības.
Lai veicas kompānijai!
Ar cieņu.