www.sudzibas.lv VICARTORY.COM | PHOTOGRAPHER-VICTORIA kuponā noradītajam neizpildīšana

VICARTORY.COM | PHOTOGRAPHER-VICTORIA - kuponā noradītajam neizpildīšana

sveiki!Esmu loti vilusies un neapmierināta ar VIKTORIA JASINKIVICHA fotografa prasmem!
nopirku kuponu super akcijas ar 62% atlaidi..gudriem .lv izdevigiem piedavajumi rakstīts"Super fotogrāfijas! Profesionāla ekspress fotosesija
zelta rudens un romantiskās noskaņās īpaši Jums ar 62%
atlaidi!"loti jauki es nodomaju un nopirku sākumā viņa teica lai mes atsutām savas bildites uz vinjas e pastu vinja apskatisies mus un izvertes kadus telus, kadus apgerbus mums labak vilkt, vietu varam izveleties pasi kur notiks fotosesija, mums nekas padoma nebija kadas labas vietas un jautajam ko vinja iesak, kronvalda parks, ok piekritam loti jauki, vinja pa telefonu sastasta ka izvertes mus un izdomas telus, bet tas jau nekas nenotika, bija pieteikusies 45 cilveki uz to fotosesiju, mes jautajam vai varetu kadu brivdienu nobildeties pa dienu skaistaja rudenigaja laicinja cinja teica ka visas brivdienas vinjai jau aiznemtas, nu sorry bet tad kapec tik liels kuponu skaits uz focesanos, ne jau visi cilveki var tikt darbadiena pa dienu kad spid saulite bildeties, vinja mums fotosesijai atrada laiku pedeja diena, svedienanobildejam, pateica ka pozet, viss ir loti skaisti, fotosesija ilga 40 min, un kad beidzam bildeties vinja teica ka pec 3 nedelam atsutis..gaidu tas 3 nedelas, kad sagaidu zvanam atkal, vinja saka ka vakara caur skaipu atsutis,
kupona bija noradits
"l Viens kupons Jums nodrošinās 40 minūšu garu foto seansu
+ apstrādātas fotogrāfijas;
l Viena pirkuma ierobežojums - 5 kuponi;
l Jūs saņemsiet 25 labākās un 10 apstrādātas fotogrāfijas;
l Kupons tiks nosūtīts uz Jūsu e-pastu, kad beigsies akcija;
l Kuponu var izmantot līdz 31.10.2011;
l Iepriekšēja pieteikšanās pa tālruni 26191865"

tad ar nepacietibu gaidam kad redzesim musu bildes, bet vinja atsuta 59 bildes un neviena parveidota!!!mes rakstam vinjai kapec neviena bildite nav parveidota, vinja mums ir tastutijusi 59 bildes 25 bilzu vieta..bet man to nevajaga es vinjai saku..es tiesi tapec ari gaju bildeties jo gribeju profesionali apstradatas bildes 10 labakas un 25 labakas..vinja atsutija visas bildes ari kuras nebija izdevusies...vinja vispar nepildija kupona noteikumus esmu tik loti vilusies...vinja teica ka tas baltas zekes virietim uztaisis par melnam un ta talak visulaiku mus manija..bet rezultats 59 neapstradatas bildes ..nevienam neiesaku so fotografi..fuu esmu vilusies..diez vai kadreiz pirksu sos kuponus..suds

Z