www.sudzibas.lv VibraTone Nekādā gadījumā nepērciet VibraTone jostas.;(

VibraTone - Nekādā gadījumā nepērciet VibraTone jostas.;(

Nopirku VibraTone jostu, pēc 2 reižu lietošanas jau pults vairs nestrādāja.
Galīgs sūds.
Neiesaku pirkt.
Un samaksāju nevis 35 ls bet [slēpt]@
Galīgi apšmauca un vēl 123 ls prasīja.
Par neko.
Zvenu Patērātājiem man saka ka sabojātu preci atpakaļ neņem.
Galīgs [slēpt]@

Z

A albis 23.08.2009

kā tas ir apkrāpa.ja viņi solīja pa tādu cenu, tad tik vajadzēja maksāt, vai pasūtīt viņus d...!pateikt ka nav vairāk naudas un viss.cik stulbi var būt cilvēki.

L Liza 24.08.2009

Tika tie6am, ka jus varejat samaksat 123 latus, jus ko pate nesapratat ka jus ap6mauks???? Es ari esmu nopirkusi vibratone par 40 latiem, bet vin6 man atri saluza uz 3 vai uz 4 reizi...

T Tatjana 24.08.2009

Использую уже полгода VIBRA TONE ...
Только результата никакого.

C cilda 25.08.2009

Nopirku vibra tone, un strādā perfekti! + Pa 3 mēnesiem esmu zaudējusi 76 kg. Tagad sveru 24 ks, un man ir 26 gadi :P Man palīdz!!!

K Krišsss 15.11.2009

ja tu svērtu 24 kg tad jau tu būtu sen mirusi

S scell 11.01.2010

nereāli svērt 24kg, traka vai? neko gadījumā nesajauci?
es tagad aizņēmos šo jostu no draudzenes, domāju uzmēģināt, vēlāk rakstīšu, kā ir. :)

MacBeton 26.01.2010

Nu bet cik stulbam jābūt lai pirktu kaukādus sūdus?
Ja tu esi resna tad ēd mazāk un staigā vairāk!

M manja 26.01.2010

Es ar to Vibrotoni lietoju- palīdz! bija krāniņš- nu tagad kārtīgs krāns!

D didii 16.05.2010

nu ir tacu garantijas talons ne??un man vina ja no pagajusa gada februara kalpo, bik ari paliidz, bet nu jaa ja tiesaam ir liekais svars tad nu ir ari japadoma pie uztura un sportiskajam aktivitatem nevis tikai palauties uz jostu...vai ka dazi labi izmanto jostu un sudzas ka nepaliidz, bet tai pat laikaa saak riit 3x vairaak jo redz ir tach josta:)