www.sudzibas.lv Vialine Group Krāpšana,nemaksā algu

Vialine Group - Krāpšana,nemaksā algu

Nemaksā algu, reisā nav naudas uz ceļu apmaksu, bieži beidzas degviela reisā un jāstāv, jāgaida nauda uz dīzeli vai arī uz ceļu apmaksu, direktors krāpnieks! Kolēģi, esat uzmanīgi! Daudz šoferu jau tika apkrāpti! Mašīnas arī pusdzīvas, ir savs mehāniķis kurš arī vienmēr tiek krāpts, shefs runā un sola daudz, bet nedara neko! Pats ceļo un braukā ar porsche par mūsu nopelnīto naudu!

R

Life_is_life 01.01.2020

Ka sefam vards uzvards?

D Darbadrosibaspadome Speciālista atbilde 05.01.2020

Ar lielāku prieku palīdzēšu atgūt darba [slēpt]@inbox.lv

Sergej 113 08.01.2020

Man šī pati firma SIA Vialine group arī neizmaksāja algu par reisu no 16.12.2019. Pirms reisa mutiski vienojāmies, ka samaksu par savu darbu saņemšu uzreiz pēc reisa pabeigšanas. Komandējuma dienas naudu pēc mana pieprasījuma pirms reisa izmaksāja tikai 50 euro par piecām komandējuma dienām, ari to negribēja dot, pie kam pārskaitīja naudu no pilnīgi citas firmas konta!Uz LR MK noteikumiem par dienas naudām un to apmēru viņiem, acīmredzot,nospļauties. Vilcējautomobīļi veci un nav pienācīgā kārtībā uzturēti.Pēc reisa darbiniece(iespējams grāmatvede) vārdā Marina teica, ka darba samaksa man esot pārskaitīta caur Paysera, lai gaidu. Kad pirms Jaunā gada tā arī nesagaidīju, teica, ka firmai sakarā ar svētkiem nav pārskaitīts, tapēc man nevar samaksāt darba samaksu.Darbiniece vārdā Jūlija (iespējams grāmatvede)vēl pirms Jaunā gada teica, ka esot atvaļinājumā ārzemēs, lai griežos pie viņas aizvietotājas Marinas.Tagad uz maniem telefona zvaniem neviena no abām neatbild.Man darba samaksa joprojām nav izmaksāta.Firmai ir liels nodokļu parāds -114 tūkst. (Lursoft).Pirms ejiet strādāt uz šo firmu, padomājiet,vai jums vajag problēmas ar darba samaksas nesaņemšanu un turpmākas pastaigas šajā sakarā uz tiesībaizsardzības institūcijām.

S Sergejs Kuharenko 23.04.2020

papildināta 23.04.2020. Par informācijas saņemšanas alternatīvām var uzzināt šeit. Jautājumu gadījumā, lūdzu, rakstiet uz [slēpt]@ur.gov.lv.
SIA "VIALINE GROUP"
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)

PamatinformācijaPersonas (5)Dokumenti (50)
Dalībnieki(2)