www.sudzibas.lv VIA SMS SIA Nedod kredītus

VIA SMS SIA - Nedod kredītus

Gan pats piedzīvoju, gan lasu sūdzībās.lv, ka SIA "VIA SMS" Pēc visu datu iegūšanas no potenciālā klienta neizsniedz kredītus, lai gan acīmredzama pamata kredīta atteikumam nav bijis!? Uzskatu, ka valsts drošības iestādēm būtu jāpievērš uzmanība šim uzņēmumam, jo tas, par tā arī nekļuvušo klientu, uzzina visu, sākot no darba vietas, beidzot ar personas kodu. Kādam nolūkam SIA "Via Sms" vāc informāciju par Latvijas iedzīvotājiem, par to atbilde būtu jāsniedz valsts drošības iestādēm.

G

N Noboby 09.08.2020

Ja es sapratu pareizi, Tu atļāvi viņiem tikt pie Taviem datiem, jo bez Tava pieprasījuma viņi nemaz nezinātu ka Tu eksistē, tavuprāt Tev pienākas kredīts, bet viņi ir tie kas Tev aizdod naudu un ja neiedod Tev to Tavu konfekti, Tu sāc raudāt un draudi ar kaut kādam valsts instancēm kuras pats pat nezini? Man tas viss izklausās kā slima kaķa murgi

G Gudžam 09.08.2020

Jā, pats iedevu savus datus un vēl iemaksāju 1 centu, jo nepalasīju sudzibas.lv pieejamo informāciju. Nu drošības ne drošības iestādēm, bet FKTKam gan būtu jāpainteresējas, kas par uzņēmumu ir SIA via sms, jo kā to saprast ka via sms neiedod 300 eiro kredīrtu, bet nākošais uzņēmums, pamatojoties uz iesniegto informāciju par aizņēmēju, piedāvā 20 000. Vot tev i slima kaķa murgi.

G gadalaiks 10.08.2020

Kredītdevējiem nav pienākums aizdot kādam naudu, bet izvērtēt potenciālā klienta maksātspēju uzliek likums. Tevi izvērtēja un izrēkināja, ka visticamāk neatdosi.

Un tavus personas datus visticamāk neviena dzīva dvēsele nav redzējusi - informāciju apstrādāja datora algoritms un pieņēma automātisko lēmumu noraidīt.

Taču, ja tomēr ir uztraukums par saviem personas datiem, tad droši jāraksta iesniegums VIA SMS, kuru tu prasi savu datu dzēšanu. Viņiem tas ir jāizdara 30 dienu laikā.

G gadalaiks 10.08.2020