www.sudzibas.lv Vetoria, SIA, Veterinārā klīnika, Aiga Meirāne (veterinārārste) Pēc obligātās potes (pret trakumsērgu) kaķēns mira

Vetoria, SIA, Veterinārā klīnika, Aiga Meirāne (veterinārārste) - Pēc obligātās potes (pret trakumsērgu) kaķēns mira

Tika pierakstīts kaķēns uz obligāto poti: trakumsērgas, kaķēnam pilni 3 Mēneši bija, pēc potes veikšanas vakarā kaķēns mira mokošā nāvē, kā tā drīkst, kāpēc netika veikta pirmspotes pārbaude, nekas netika piedāvāts, kamērkaķēns mocijās es daudzkārt zvanīju, zvani tika noraidīti
tā ir augstākā mērā necilvēcīga attieksme, mums šīs mīlulis bija ģimenes loceklis un tagad vairs nav, kur meklēt taisnību? !
Kas tās par potēm, kas nedod tev garantu, ka tu saņemsi savu mīluli atpakaļ! Dzīvu