www.sudzibas.lv Vet.klīnika HĒRONS Necilvēcīgi pret dzīvniekiem

Vet.klīnika HĒRONS - Necilvēcīgi pret dzīvniekiem

... ĻOTI iesaku uz turieni NEKAD nedoties pēc palīdzības! Viss, uz ko ārsti tur ir spējīgi, ir dzīvnieciņa iemidzināšana. Viņiem nav nekādas vēlmes palīdzēt vai izārstēt... Pati zinu divus gadījumus, kad suņiem nepareizi saārstēti kāju lūzumu un bija nepieciešamas vairākas operācijas -> kad ar šķībi saaugušu kāju suns tika parādīts ārstei, komentārs bija: ''Nu bet tas taču nav sugas suns, uz izstādēm neies, tad nekas traks."
Ir dzirdēti arī citi komentāriji no ārstu puses.

Ne par ko neuzticiet savu draugu bezadbildīgiem ārstiem..!

A arma 08.07.2008

pa brivu neviens nearste, par darbu jamaksa kads atalgojus tads ari iznakums

H Helena S 07.10.2009

es no savas pieredzes varu teikt, ka manam kaķim diagnozi pateica pareizi. es sastopos ar jaunu dakteri, sauca Liza. un arī analīzes ņema ļoti mierīgi un miļi apejoties ar dzīvnieku. Un godīgi sakot salidzinajumā ar citām klinikām, uzreiz pateica ka prognozes nev īpasi spīdošas, bet es protams nenoticeju, ņemos pa citām klinikām, kuras labprāt ņema naudu un arsteja, bet rezultata nebija nekāda, un tad arī tur teica, ka jau nevar palidzet. respektīvi es atgriezos pie tā, ka Hironā mums pateica un darija viss pareizi.

I Isa 18.07.2010

Pret manu trusīti šajā klīnikā izturējās ļoti labi, viņam bija nolūzis zobiņš un viņš bija ļoti sabijies, bet ārstes veltīja laiku, lai viņu nomierinātu un tikai tad ķērās pie zobiņa apgriešanas.

J Jessi 26.04.2011

не могу с Автором согласиться. у меня в этой клинике Собаке (правда это было не в 2007 году, а намного ранее) помогли выжить. она была в тяжелом состоянии. и когда будучи в старости Ей опять стало плохо, там врач посоветовала не тратить деньги, т.к. собака уже стара. нет смысла бороться со старостью и с болезнами т.к. больше денег потратим, а собаке уже не помочь. на мой взгляд, это хорошо, что доктор не стала (как многие даже наши врачи, врачи людей!!!) навязывать дорогостоющие лекарства от которых не будет никакого результата. а чесно сказала свое врачебное мнение.