www.sudzibas.lv Veterinārā Klīnika Vienības Gatvē Pierakstīties nevajag, bet beigās jāgaida aukstajā uzgaidāmajā telpā stundām ilgi

Veterinārā Klīnika Vienības Gatvē - Pierakstīties nevajag, bet beigās jāgaida aukstajā uzgaidāmajā telpā stundām ilgi

Zvanīju uz Veterināro klīniku Vienības gatvē, lai pierakstītos, bet tad vetārsts saka, ka nevajag pierakstīties. Beigās nācu bez pieraksta un nosēdēju uzgaidāmajā telpā 1 stundu. Un tā viņi saka, visiem, ka pierakstīties nevajag, bet beigās jāgaida aukstajā uzgaidāmajā telpā stundām ilgi :(.

N noname 14.01.2008

A ko jūs gribējāt, nevar taču uzreiz pateikt kad viņi izārstēs suni vai kaķi. Tas nav tik vienkārši, kā jūs domājat.

M Mari 17.01.2008

A Jūs gribētu lai būtu pieraksts uz nedēļu vai divām gaidīšanai?

L Lola 12.01.2009

nekad nevar paredzēt, kas būs nākamajā dienā, ar kādu kaiti zvēriņu atnesīs/atvedīs un cik ilgi būs viņš jādakterē! Tiešām jūs laikam gibētu gaidīt rindā 2 nedēļsa, tad meklējiet klīniku tur kur jāpierakstās!

K kohma 12.01.2009

Jā, mūsu valstī kautkādus štrunta dzīvniekus vērtē augstāk par cilvēkiem.Cilvēku veselības aprūpe nav tik sakārtota, kā te uci puci ar zvēriņiem taisa.Sviests!!!

L liana 12.03.2009

shaja klinika 4dienas strada viens ljoti labs, jauks un zinosh arsts perfekts kjirurgs Agris Ilgazhs. Tikai delj vinja es tur ar saviem kustonjiem braucu, jo dzivoju pilsetas otra gala. Tiesham lielisks cilveks, zinosh un var redzet, ka tiesham mil dzivniekus. Mani sunji ari vinju miil ;)

K karina 13.03.2009

Pilnīgi piekrītu, ka Ilgažs ir vetārsts ar lielo burtu! ļoti patīkams cilvēks, labsirdīgs, mīl savu darbu un dzīvniekus, kā ķirurgs vispār - cepuri nost! Braucu gan pie viņa uz Jelgavu, strādā LLU Vetklīnikā Helmaņa ielā. Tikai viņam es uzticu savu mīluli. Paldies Jums dakter!!! Visu cieņu.

S sandra 17.06.2010

Pilnigi piekriitu !!!

Biju aizgajusi uzzinat vienkarsi par kastraciju Fretkai !
Viena diena kad nebija arsts bet tikai sievietes divas, man teica ka kastracija no 20-25ls

Aizeju nakamaa diena nosezu stundu !!!
Jo mani vienkarsi neieveroja, nema visus sunus un kakus pa prieksu.
Tad kad iegaaju ieksaa tad uzprasiju un ko Jusu Agris Ilgazs !
Jaa protams, kad paprasiju pa cenu sis uzjataja vienai arstei cik Uldis nema? Maasina tada20ls
Aaa nu tad es 10ls dargak... tatad 30ls!!!

Nu piedod man, lai cik vins labs arsts nebutu, bet naudu vins no Jums suukt lauka prot tas ir vienozimigi !
Mana klatbutne metajas ar cenu, lai gan man teica citu cenu ... tad jau nakamam paprasis 40ls, tresajam 30ls u.t.t

Bezjeega nosedeeju es to 1 stundu tajaa aukstaja uzgaidama telpa.. Piekritu sai rakstitaajai !!!

I Ieva 14.12.2011

Arī man par šo iestādi nav saglabājušas pašas labākās atmiņas. Bija man reiz kaķītis Garfilds, kurš slimoja. Regulāri kaķi vedu uz turieni, jo tuvu mājām. Gada laikā iestādi apmeklēju regulāri, jo kaķim vaina visu laiku viena un tā pati un atkārtojas. Uz brīdi to apārstē, bet pēc kāda laika atkal atpakaļ. Līdz pēdējo reizi sapratu, ka kaķim vairs nav jau atkal labi, vedu uz klīniku, kur to pičkāja ar zālēm, sistēmām utt. Līdz beidzot sapratu, ka kaķis vairs neredz, deguns dzeltens, mute dzeltena. Rādu ārstam un jautāju, kas tas ir, bet atbildi nesaņēmu. Tika ņemtas asins ainas, bet bez rezultātiem. Protams, naudas summa tika atstāta nesamērīga. Nomainot klīniku, jau otrajā diena teica, ka kaķim vairs palīdzēt nevar, jo iekšējo orgānu rādītāji ir nesamērīgi ar normāliem. tā arī nesapratu, kas to visu izraisīja. Kāpēc ārstējošie ārsti tik tālu visu spēja pielaist.