Veterinārā klīnika Liepāja - neprot ārstēt

Nopirku Skotijas nokareno aušu kaķi. Nu kaķītim ir 3 mēneši un ir saslimis. secināju jau no saimnieces esmu dabujusi saslimušu kaķiti.. Aizvedu kaķi pie vetārsta, jo kaķim puvešoja acis un šķaudīja.. ārste izrakstīja vitamīnus un antibjotikas, antibjotikas kaķim bija jāšpricē. kad izbeidzas zāles kaķim atkal sāka puvešot acis, pat ļoti sākās jau tākā strutas. Kad atkārtoti aizbraucu pie dakteres teikt kad kaķim nepaliek labāk. viņa teica kad iedos atkal citas antibjotikas un ja tās nelīdzēs tad atkal citas lietos.. (likās kad viņa izmanto savas zāles uz manu kaķi kā uz izmēģinājuma trusīti..) prasīju kāpēc nelīdz tās antibjotikas viņa man atļāvās uzbļaut, kad kaķim ir slikta imunsistēma un antibjotikas nestiprina imunsistēmu un tāpēc kaķis neizveseļojas... Tad man viņa iedeva atkal čupu vēl tās pašas zāles + citas antibjotikas.. šīs antibjotikas kaķim ļoti ļoti sāpēja kad špricē ilgi vēl pēc tam ņaudēja.. esmu jau atkal izlietojusi visas antibjotikas un kaķim kā nav labāk tā nav.. :(