www.sudzibas.lv Veterinārā klīnika - Ģertrūdes iela Nevediet dzīvniekus uz šo klīniku

Veterinārā klīnika - Ģertrūdes iela - Nevediet dzīvniekus uz šo klīniku

Griezos ar savu jorkšīras terjeru 2 mēn. vecu šajā klīnikā jo viņam parādījās blaugznas, tur nekavējoties tika uzstādīta diagnoze demadekoze (šādas diagnozes pat pēc stipras pārliecības par to esamību galēji nosaka pēc ādas noskalojuma, nokasījuma parauga noņemšanas un diagnozes PVD laboratorijā ) un mozīmēta ārstēšana ar preparātu Ivomec (briesmīga inde 1ml uz 50 kg, bieži letāls iznākums, atsaka aknas). Pēc šādas "ārstēšanas" sunītim būtu nodrošināta ilgstoša rehabilitācija, man būtu pārliecība ka veterinārie labdari dara visu ko var, "ārsti" būtu paēduši un guvuši regulāru peļņas avotu, tikai nabaga sunītim būtu par visu to jāmaksā ar savu ādu.

Paldies dievam es attecos no viņu pakalpojumiem un griezos citā vet. klīnikā kur noskaidroja ka tā ir alerģija uz piena produktu olbaltumu. Sāku dot sauso barību Eukanuba un viss pārgāja 2 nedēļu laikā.

M maris 22.02.2009

Mes aizvedam runci, no mums uzreiz pieprasija 40 ls par vina arstesanu-operaciju.Bet atgriezot vinu vala tie dzivnieciski dakteri laikam tomer redzeja ka runcuks nav glabjams.Bet lai nopelnitu sev naudu vini mums ieteica atstat runci pie viniem, samaksa12 ls diena, par sadu naudu stacionara to kaki, vai suni vajadzetu ucinat, no pudelites barot, bet tur jau vini atrodas drausmiga smirdona, netiriti, kaut ka jau apmaina tos autus.Esana iedot trauku kur kakim ar to kirurgisko apkakliti galva nemaz nelien ieksa, dzivnieki tiek merdeti bada, ja nu dakteri telo profesorus, jo tomer tas bizness.Mus kad izskasa lidz pedejam tad ari atdeva kaki nomirsanai uz majam, nu sakuma vins bnevareja pacurat-it ka izvilka akmeni nu urinceliem, nu bet situacija neizmainijas.Nevienam neiesaku vest tur savus milulus, jo tur jutams tikai bizness, personals liels, tas tiek apkalpots uz musu milulu rekina, atvainojiet, bet kur tad visi dzivnieku aizstavji-vai tiesam visu nosver tikai nauda, mani sapratis tie kas ir zaudejusi savus cetrkajainos draudzinus, bet aizvedot tur uz kliniku ari Jus varat zaudet, viniem tikai kautuve stradat

A anna 22.02.2009

Māri, domā, ko runā!

H Hozjain 11.06.2009

Skazhite pozhalujsto kakie vet kliniki v Rige bolee menee normaljnie i deneg neosobo derut?A to prishel so svoej koshkoj v vet kliniku na Gertrudes i bil v shoke ot takih cen. Priem Dvuh minutnij osmotr 8-10 ls, kakojto analiz eshe po4ti 15 ls, medikamenti i pro4ee na4inaja s 10 ls i vishe.

A Anette 15.12.2009

Tiesi to pasu varu pateikt ari par kliniku Fera(Imanta, Jurmalas gatv.) shausmas vienkarsi! vienigais, ko vini dara, tas ir spiezh naudu no klientiem.
Musu kakitim bija cermes, bet mums tikka pazinots, ka vins ir apedis kadu mantinu vai vel kaut ko ... mocija kaki, ka macedami... ari Gertrudes iela griezanamies, teica to pasu... un atkal atstajam skaistu naudas summu, bet kakim no ta labak nepalika!
Labi, ka pazinas ieteica versties Zoologiska darza veterinaraja klinika. Tur vismaz izarsteja kaki, un adekvatas cenas viniem.

P Polina 02.04.2010

Polovina ljudej zdesj naglo vrjot, moego krolika tam spasali dva raza, takix cen tam i v pomine net.Dumajte 4to pisite, takoe osjusenie, 4to polovina napisonogo pisalasj konkutentami etoj kliniki, staciinar takix deneg ne stoit, kak pitajutsja tut napisatj, polnejsaja 4us, xo4etsja v zasitu napisatj etogo veterinarnogo u4erezdenija, ne verte napisanomu, ljudi prosto pitajutsja sebja opravdatj, skoree sami vinovati, t.k ploxo uxazivajut za svoimi zivotnimi, a te zabolivajut, a le4itj to nado, vot i nervni4ajut, kak bi lisnej kopeki ne potratitj.

P patricija 04.10.2010

Это не ветеренарная клиника, а заведение НЕ профессионального уровня.Здесь ваше животное могут убить и при этом быть равнодушным! Это люди без какого либо мне кажется образования в этой специальности.
Поделюсь с вами моим печальным опытом.
В среду 29.10.10 мою собаку вечером на прогулке сбила машина, слава Богу что все оказалось нет так страшно как вы можете себе представить(собака могла ходить, были внешние повреждения, порода золотистый ретривер) я сразу же направилась в "ВЕЛИКУЮ" вет. клинику на Гертрудес где собаке оказали противошоковую терапию-За это спасибо! В дальнейших действиях " горе-ВРАЧА" предпринято было -НИЧЕГО!!! Я просила что бы мою собаку прощупали, осмотрели т.к. удар был сильный, так никто даже и не рыпнулся.Когда я попросила сестричку что-бы она позвала доктора проверить мою собаку, сестричка ответила что доктор занята( доктор -КУРИЛА, она занята...)После капельницы нас отправили домой, когда я высадила свою собаку из машины я увидела как у него плетется за собой задняя лапа, я в испуге звоню опять им говорю что у него возможен перелом, необходимо сделать ренген-на что мне отвечают- а ВЫ ДО ЗАВТРА ЧТО-ЛИ ПОТЕРПЕТЬ НЕ МОЖЕТЕ? КАК это понимать? Это профессионально? Это ли, благородная должность врача-ветеринара? В дальнейшем я обратилась в другую ночную вет.клинику где получила всю необходимую информацию и поддержку для себя и моего питомца, которого я люблю.
Если вам дороги ваши любимцы-Прошу вас не обращайтесь в эту РАВНОДУШНУЮ вет. клинику на Гердтрудес, там все ради их святавства -денег, а о самом вашем дорогом они не позаботятся!!! Любите и берегите своих питомцем, и будте осторожны в близи дорог, не допустите того чего допустила я.

M Marika 01.11.2010

Visam negatīvajam nevaru piekrist. Kā jau rakstīja, protams, ka dzīvnieka ārstēšana ir dārga, tas kas nevar to atļauties neigādājaties dzīvnieku, jo arī laba profesionālā barība nav no lētākajām.Dzīvnieciņi var nomirt jebkurā veterinārajā.Mums bija gadījums, ka kastrējot kaķi viņam iedeva pārāk stipras miegazāles un viņš nemodās, tūlīt aizvedām uz Ģertrūdes, viņi mums godīgi pateica, ka kaķis var arī nepamosties, bet viņi darīs ko varēs.12ls par vienu dienu mums lomu nespēlēja, jo galvenais bija mūsu mīluļa veselība.Pēc 3 dienām kaķis pamodās :) Tad mums kaķis izkrita pa 5 stāva logu, atkal uz Ģertrūdes-runcis vēl šobaltdien dzīvo. Sunim frizētavā sabojāja ādu, nabadzīte visu laiku raudāja no sāpēm-Ģertrūdes slimnīcā mums palīdzēja.Uz turieni vedu savus divus suņus un kaķi, vēl ne reizi nav bijušas problēmas.Suns nolauza zobu, gājām uz turieni, prasīju vai varbūt vajag izraut, viņi teica, ja nesāp, tad nevajag, lai gan tā būtu bijusi viņu peļņa.

I Ilga 31.10.2011

Man un maniem zvēriem pāri nav nodarīts šajā klīnikā. Vēlāk vakarā un naktī jau var vest zvērus tikai uz diennakts klīniku... Esam bijuši priecīgi, ka tur iespējams saņemt palīdzību.

R rizikbu 08.07.2015

Lūdzu, dodiet padomu, kura vetklinika ir laba?

P pozitiffTeBe 05.04.2016

"Biovet", SIA, Veterinārā klīnika

Ницгалес 32, Рига, LV-1035
Tel.: +371 27040227

R rizikbu 08.07.2015

Lūdzu dodiet padomu, kura vetklinika ir laba?

P pozitiffTeBe 05.04.2016

Ļoti slikta veterināra klīnika. Netīra, neuzmanīgs un nekompetents personāls un pats dr. Beinerts. Diagnozes dzīvniekiem liek viss briesmīgas uzreiz, lai tikai iekasēt vairāk naudu no īpašnieka par “ārstēšanu’’. Nevienam neiesaku griezties pēc palīdzības uz šo klīniku.

N Nina Davidova 19.09.2016

А мы благодарны именно ЭТОЙ клинике. Здесь спасли нашего немолодого кота, у которого были проблемы с печенью и почками. А совсем недавно помогли 4 котятам,которых бросила кошка-мама. Помощь была бесплатной. Платили только за лекарства. Дорогие Айболиты, спасибо вам,мы видели, как слаженно вы работаете. Из эти четырёх котят, которых вы сфотографировали, осталось 3. Мы их тоже сфотографировали.Специально для вас.

N Nina Davidova 20.09.2016

Уточняю: возраст котят был всего 5 дней. И "плохие" специалисты всей командой их осматривали, взвешивали, ставили градусники под хвостики, массировали животики, обработали от блох. И так-же помогли приемной маме этих котят- кошке Миа. Молока-то у нее нет,она же не рожала, а котята все равно присасывались и началось воспаление сосков.У нее была температура и озноб. Тут ей ввели инъекцию и прописали еще 7 уколов. Дома нарядили Миа в комбинезон и теперь соски защищены. Еще раз - спасибо,спасибо,спасибо !