Veterinārā klīnika Ģertrūde ielā - Amatieri!!!

Piekrītu cilvēkiem, kas saka, ka šī būtu pēdējā vieta, kur griezties pēc palīdzības savam mājas mīlulim. To es sapratu tikai tad, kad ārstu dēļ aizgāja bojā mans viens no pēdējiem dzīvnieciņiem. Manai angoras jūrascūciņai piemetās caureja. Nevarējām saprast, kas par lietu. Aiznesu cūciņu uz tuvāko vet.klīniku, resp. ģertrūdes ielā. Pirmais, kas mani nošokēja - ārsta izbrīns - kas tas tāds par dzīvnieku?? Otrais, man nepatika praktikantes attieksme pret manu nabaga zvēriņu - viņa pret manu jūrascūciņu izturējās kā pret kautkādu nedzīvu priekšmetu - pilnīgi vienalga, kur adatu dur, galvenais trāpīt, paņem aiz pakaļķepiņām, paceļ gaisā...īsi sakot viena vienīga nežēlība. Īsi sakot cūciņu ārstēja pret vēdersāpēm un caureju, bet vajadzēja ārstēt pret plaušu karsoni. ...tā pēc tam izlasīju vienā mājas lapā par jūrascūciņ ām. Bēdīgi, bet fakts...

R

Mamma 26.05.2009

Nu, ko es teicu!

Mamma 26.05.2009

Andra tu esi baigaaa Maita!

I ieva 27.05.2009

Par šo kliniku esmu bridināta jau sen un tur negriezīšos pēc palidzības nekad!!! un citiem arī neiesaku. Labāk mācīties no citu kļūdam un pieredzes!!!

K karina 28.05.2009

nastoljko bezotvetsvennaja ''klinika''...pervij raz privela kotenka, oni mne skazali, 4to u nego 4to-to s zubkami nevporjadke...nakupili lekarstv, kone4no ze!!!na vtoroj denj on voob6e ne ku6al, ja s utra otnesla ego v ''kliniku''a mne uze govorjat, 4to u nego s zeludkom uze ne vsjo vporjadke...napi4kali ego tabletkami, ja opjatj ze zaplatila horo6o za vsjo...voob6em kotenok umer 4erez 2 4asa!!!
ne gubite zivotnih, ne nosite ih tuda!!!

Mamma 28.05.2009

Karina- tu no bolderajas esi?

E Eli 04.08.2009

nu ja pote vajadzīga, tad dzīvnieks tiešām ir jātur, pēc skata, nežēlīgās pozās, jo viņi tak spirinās :o
tā būs visur :o arī ja cilvēkam vajag poti, bet viņš gorās, viņu sasies :o (slimnīcā)

Z zula 02.07.2010

Drausmīga klīnika!!! Bezatbildības virsotne.. Aizvedu suni, jo pēkšņi parādījās kaut kāds izaugums 2 dienu laikā.. Tā vietā, lai veiktu analīzes un kaut ko izmeklētu, sanāca bariņš "ārstu"- klaunu, kuri man sāka stāstīt, ka es laikam suni sitot.. no aizvainojuma un izmisuma knapi valdīju asaras.. sapratu, ka tur palīdzību nesaņemšu.. aizvedu suni uz citu klīniku, kur konstatēja audzēju, uztaisīja operāciju un viss bija ok.. Tā lūk..

A Amadeja 09.09.2010

Šīs klīnikas dakteri ir nekompetenti! Manai kaķenei bija priekšzobs izsists, lai neveidojas iekaisums, aizvedu uz Ģertrūdes ielu, ienāca divi ''ārsti'', paskatījās, neko nepaskaidrojot teica, lai gaidu un aizgāja ar visu kaķeni.Nepagāja 5 minūtes kā bija atpakaļ, tas esot bijis palikušais piena zobs un vispār viņai bija zobu aplikums kuru notīrīja, samaksājiet kasē 20 Ls un vēl dārgas tabletes veselu kaudzi izrakstīja. Kāda sūda pēc tīrīja aplikumu un kur vispār garantija, ka 1 gadu jaunai kaķenei viņš bija? 5 minūtes - 20Ls. KRUTA!!!