Veterinārā klīnika F.Candera 4 - ārstniecības kvalitāte

Aizvedām savu kaķi uz sterilizāciju. Vakarā, kad kaķeni izņēmām - viņai nebija balss, bail pat iedomāties, kas ar kaķeni pa dienu bija darīts. Administratores attieksme - vairāk kā nelaipna, neko nepaskaidroja kas ir darīts un kāds būtu jāievēro turpmākais režīms.
Uz jautājumu vai ir nepieciešamas kādas zāles vai ziede, atbilde bija nē.
Tikai vēlāk, kad kaķim jau bija sācies iekaisums, uzzināju, ka klīnikai vajadzēja man piedāvāt/iedot/pārdot dezinficējošu līdzekli rētas apkopšanai un arī antibiotikas.

Ja vēlat savam dzīvniekam labu veselību - šo iestādi neiesaku!!!

E Eseseseseseseseses 19.10.2009

aizvedaat kakji, bet atdeva kakjeni??? tas nu reiz ir par traku, es arii suudzeetos... :)))))

V vetārsti 20.10.2009

Tavs kaķis tā bļāva, ka aizbāzām viņai rīkli.

Mamma 20.10.2009

Kas jus par necilvekiem ka ta varat rakstit!Kauns jums, cilvekam beedas bet jus njirgajaties!

X XXX 02.11.2009

tiešām idiotisks komentārs

L lola 15.12.2009

Ari cilvēkiem nav balss pēc operācijam, kurās narkozei izmanto inhalācijas narkozi - pēc traheotubusa ievietošanas tā ir!
Normāli pēc tādas operācijas antibiotikas nevajag, tik jāpavēro brūce, ja nu gadījumā iekaist, tad vajag apstradat!!!

R rita 03.01.2010

Nē jus normāli, labi, varbut kakim nekas nebija jadot, bet nu vareja ar normalu attieksmi jums visu paskaidrot... Kaut kadi mežoņi, tu cilveks pardzivo par savu dzivniecinu, a tev te preti tada attieksme, saprotu ka dzivnieku viniem daudz tur katru dienu nak, bet ta nedrikst...Lai gan klinika tada normala izstakas, es te lasu jau otro sudzibu par viniem. izskatas ka tur tiešam nevajag doties.

K Kiplings 01.02.2010

Varu teikt vislabākos vārdus par administratorēm, ārstiem, personālu. Paldies!

S sise 20.03.2010

Esat uzmanīgi un nevedat savus suņus uz Candera ielas klīniku, tur parvovīrus!!! Tur esot asistente kura nesaprot ka glabjot vienu patversmes suni apdraud 100iem citu dzivību.

Z zigo 13.12.2010

patversme un klinika Candera iela ir divas dazadas organizacijas! un tas nav liela sakaram, pat telpas atseviskas!

S sincha 13.12.2010

attieksme tur ir kriminaala gan patversmes robezhaas, gan tur kur vetaarsti. uzpuutiibas un nihilisma kalngali!

I Iveta 09.04.2011

Sveicināti!
Esmu bijusi ar savu sunīti Candera veterinaraja, vienmēr laba attieksme, apkalpošana. Bija negadījums, kad bija jāveic steidzama operācija manam sunītim, jo bija uzbrucis suns un izravis gabalu, , , cepuri nost, viss tika izdarīts, sunīts izglābts !!! PALDIES ĀRSTIEM, PERSONALAM !!! Vēlāk ieteica zāles, smēres, , braucām uz pārsiešanām, utt... Ta ka JUMS varbūt nepaveicās, , vai kā citādi !!!

S Suņasaimnieks 29.10.2011

Esmu savus suņus ārstējis tur daudzreiz. Un katrreiz ārstu attieksme ir bijusi iejutīga un rezultāti ir bijuši labi. Arī administratores izturas kā vajag - nekādu nelaipnību nekad neesmu ievērojis. Diviem maniem suņiem tur izglāba dzīvību, nerunājot par dažādiem sīkumiem. Nav lēti, bet nav jau ari tāda piparbodīte ka daža laba cita - te ir nopietna klīnika. Tā ka, dariet kā ziniet, bet esmu tur gājis, iešu un citiem ieteikšu. Var tikai velēties, lai cilvēkiem būtu tādi dakteri un tik labs aprīkojums.