www.sudzibas.lv Vetcentrs/Tehnoloģiju klīnika Slikts serviss, attieksme, nepareiza diagnoze, agresija

Vetcentrs/Tehnoloģiju klīnika - Slikts serviss, attieksme, nepareiza diagnoze, agresija

11.01.2022 apmeklēju veterināro klīniku viestura prospektā 73-1a ar savu mājdzīvnieku, kam bija 1-2 dienas atpakaļ izkritis zobs.

Pieņēma 1 ārsts un asistente. Ar kaķi galā netika, kaķis koda, ārstam pat nācās uzvilkt speciālu cimdu. Likās dīvaini, jo kaķis tāds nav! Izmērīja temperatūru - normas robežā. Ārsts apskatīja muti un pateica, ka zobs izkritis pilnībā un smaganā nekas nav palicis. Medmāsa savukārt ierosināja pajautāt otrā ārsta viedokli.

Ienāca cits ārsts, bez sejas maskas. Nu trijatā manu kaķi mēģināja savaldīt, cēla gaisā un turēja nesaprotamu iemeslu dēļ. Kaķis no stresa apčurājās. Tas viss notika labu laiku, kaķis pat nokrita zemē, tika celts atkal augšā, tīts dvielī, ar varu turēts. Tad paziņoja, ka zobs tomēr smaganas vēl ir un vajadzēs operēt. Tad sekoja grandiozs paziņojums, ka mans kaķis ir slims. Viņam esot slimas plaušas. Es biju šokā. Kakis elpojot dīvaini un ir zila mēle. Nekad nebija slimojis, nekad problēmu nebija. Ārsts minēja covid un jautāja vai majaa nav bērnu un slimo - mana atbilde nē. Ārsts uzstāja, ka zobs ka minimums 5 dienas nav, uz ko teicu, ka nav tiesa, jo man ir video, kurā redzams datums un ka zobs ver ir. Nepieklājīgi man norādīja, ka es neesmu ievērojusi, nesekoju savam kaķim līdzi, zoba nav 5 dienas ka minimums.

Tad izdomāja, ka jādod kaut kādas šprices. Nezināja kā rēķināt devas, manuprāt, uz dullo kaut ko sarēķināja un iepotēja. Visu šo laiku ārsts runāja krieviski, no kā es daļu nesapratu. Ārsts deva norādes kolēģiem kas un kādas devās būs jādod - tiem pagāja laiks, kamēr saprata, kas jādara un jāraksta. Salika man maisā spricēs. Izraksts rakstīts ar roku.

Kopā es kabineta biju 40 min. Kaķis pa šo laiku pārdzīvoja neiedomājamas lietas un diagnozi - slimas plaušas.

Šim ārstam ne uzticoties, es nākamajā dienā, 12.01.22 devos uz citu klīniku, kura kaķi apskatīja 1 ārsts. Ar kaķi tika galā, problēmu nebija. Nebija ne vardarbība, ne košana, ne čurašana.. Vēl manu kaķi paslavēja par labu uzvedību. Plaušas ir veselas un iepriekšējā klīnikā līdzi sadotās šprices ar zālēm utilizēja, jo tas bija izrakstītas nepamatoti. Es biju laimīga, ka ne uzticējos tā saucamajam divnieku ārstam un aizgāju citur, uzklausīt citu ārstu, kas mierīga gara kaķīti izmeklēja un kārtīgi visu ar mani izrunāja.

Tātad! Vet centrs, tehnoloģiju klīnika, viestura prospektā 73-1a nekompetenti, vardarbīgi, nehumāni un ar pretīgu attieksmi '' ārstē '' mazos zvēriņus! Un es pateicos visiem spēkiem, kas man iekšēji neļāva uzticēties šim kantorim un aizveda pie lieliskas klīnikas!

M

Komentāri (3)

J Juliette Fox 23.04.2022

LAbdien, vai bija dušigs viritis varda Vladimirs?

M Mjau 23.04.2022

Nemācēšu atbildēt, jo neviens savu vārdu nenosauca un uz rokas man palika tikai ar roku rakstīta lapele par zālēm, kas jālieto.

L Lee-Lee 28.07.2022

A kas ar to vīrieti?

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes