www.sudzibas.lv "Vetcentrs" Neprofesionāļi un diletanti

"Vetcentrs" - Neprofesionāļi un diletanti

Tirgo atlaižu kuponus pa lēto, bet profesionalitāte nulle!!!
Vai tur vispār strādā arī vetārsti?
Gan manam kaķim, gan vēl zinu dažiem ir bijušas problēmas!
Laikam jau lēti - nenozīmē labi!!!

D

S sima 03.06.2012

Lūdzu pastāsti konkrētāk, kādas problēmas un kas tika izdarīts neprofesionāli! Mēs ar savu kaķi arī ejam uz šo klīniku, jā gadās šādas tādas problēmas un ja ārsts ir jauns, tad tikai ar gadiem nāks pieredze! Cik es zinu, dārgi nenozīmē ļoti labi un profesionāli!

S Sibilla Dukāte 05.01.2013

Tas ka gandriz visas klinikas strada jauna vetu paaudze, nenozime uzreiz, ka viss tiek veikts profesionali, ... Tomer zinu cik kartigi mums visu Veterinarmedicinas fakultate iemaca, bet prakse ir kkas cits.. tas, ka jaunajam arstam varbut tric vairak rokas, vins ir lenaks, tas ir tikai laika jautajums, joar to ir jastrada !!
Man jau patik, ka neprofisionali nak un stridas ar arstiem, ja jau gribat labaku un profesionalaku apkalposanu, maksajiet lielaku naudu, vai pasi ejat 6 gadus macities ;)

P pogpelis 25.02.2013

Man ir divi suņi un visas medicīniskās manipulācijas veicam tikai šajā klīnikā. Esmu ļoti apmierināta ar viņu sniegtajiem pakalpojumiem, tiesa, ārstes ir jaunas, bet tas nenozīmē, ka neprofesionālas.

J Jancitis 10.08.2014

Manuprāt šī ir labākā vetklīnika Rīgā. Profesionāli padarīts darbs par pieņemamu cenu! Neko vairāk nevar vēlēties dzīvnieka saimnieks. UN, ja vēl darbu paveic ar tādu attieksmi, atdevi un smaidu kā šinī klīnikā, tad es un mans kaķis esam tikai pateicīgi. Dakterītes ir jaunas, taču ļoti jaukas, pretīmnākošas un jaukas :)