Veselības Centrs Jugla - Nekompetence

Sveicināti, Juglas veselības Centra apmeklētāji, pacienti! Vēlos vērst uzmanību un reizē padalīties ar manas mammas bēdīgo pieredzi šajā ārstniecības iestādē. Rakstu viņas vārdā, jo mamma i-netu nelieto. Mamma vērsās pie ārsta ar rozi uz kājas, tālāk tika nosūtīta uz slimnīcu, no kuras tikpat ātri tika izmesta, jo rozi neārstējot. Tālāk ģimenes ārsts nosūtīja mammu pie Ķirurga Ļeva Kagana un te nu sākas interesantākais un baisākais posms šajā slimības laikā... Dakteris Kagans mammu nosūtīja uz procedūru kabinetu uz kvarca lampas procedūru. Mamma tādu nekad nebija veikusi un bez šaubām, ticot ārstam tur arī devās. Aizdomīgi likās, ka viņai visai nācās sēdēt zem tās kvarca lampas, jo tā ir uz augsta statīva. Un naktī mamma pamodās no nežēlīgām sāpēm un niezēšanas pa visu ķermeni. Viss ķermenis bija koši sārts un dedzinoši niezēja. Devās pie dermatologa, kur slēdziens – pamatīgi ķermeņa apdegumi no kvarca lampas! KĀDĒĻ tā kvarca lampa ir tik liela, ka ietekmē visu ķermeni? Pats ķirurgs tikai noplātīja rokas un varēja nojaust, ka viņš nemaz nezin kā tā procedūra īsti notiek.
Mīļie cilvēki, pirms ejat uz kvarca lampas procedūru padomājiet vai tas būs dziedējoši vai iegrūdīs vēl lielākā nelaimē vēl uz mēnesi, dziedējot apdegumus.
Cienījamie ārsti, lūdzu iedziļinieties cilvēku problēmā, nevis sūtiet kaut kur, nezin kur... Neviens nezin kā ārstēt rozi, bet tad nevajag eksperimentēt ar cilvēkiem. Gan dr. Kaganam, gan kvarca lampas procedūru kabinetā vajadzētu zināt par kvarca lampas blakus parādībām un brīdināt cilvēkus.